יותם תיווך נכסים

משרד תיווך בעפולה והסביבה

לפרטים והצעת מחיר

סוכן אישי

אנו מאמינים בשירות אישי ויחס מסור, לכן במהלך מכירת או קניית הנכס שלכם בעפולה והסביבה ילווה אתכם סוכן בעל נסיון שידאג לכם לאורך כל הדרך.

הערכת שווי נכס

בעפולה ישנם נכסים רבים במחירים שונים, אפשר למצוא נכס במיליון שקל ואפשר למצוא נכס בשבעה מיליון שקל. אך הדרך היחידה לדעת כמה באמת שווה הנכס הוא באמצעות הערכת שווי.

סינון רוכשים פוטנציאליים

זמן = כסף היא משוואה ידועה, לכן אנחנו נדאג שהרוכשים המתעניינים בנכס שלכם יהיו כאלו שבאמת מעוניינים ולא כאלה שבאו לבזבז לכם את הזמן.

% 0
לקוחות מרוצים
0
נכסים
0
שנות ניסיון
0
ערים בישראל
% 0
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
0
נכסים

קצת על יותם דגן - משרד תיווך בעפולה והסביבה

יותם תיווך נדל״ן הינו משרד ותיק ומקצועי בעיר עפולה המורכב מצוות של סוכנים מיומנים ובעלי נסיון רב המציע את מיטב השירותים בתחום הקנייה, מכירה וניהול נכסים.

כמי שמכירים היטב את איזור עפולה והסביבה יצרנו במהלך השנים קשר טוב עם בעלי נכסים באיזור ואת המאגר הזה הלקוח שלנו מקבל כבר בתחילת הדרך, דבר המסייע במציאת נכס החלומות.

האני מאמין שלנו ביותם תיווך נדל״ן הוא קודם כל הלקוח, אנו דוגלים במתן שירות איכותי ומכל הלב, יעידו על כך לקוחותינו. אנחנו תמיד שמחים לשמוע משוב ועבורנו הלקוחות תמיד יהיו במקום הראשון.

נכס הוא לא עניין של מה בכך, לכן אנחנו שמים דגש מיוחד לכל הפרטים החשובים קטנים כגדולים על מנת שתוכלו להיות רגועים ושלווים בכל שלב בדרך.

תחומי ההתמחות במשרד שלנו

– מכירת נכס

– רכישת נכס

– השכרת נכס

– מכירת אדמות חקלאיות ונחלות

– מתן ייעוץ נדל"ן מתקדם

– עזרה במציאת נכס להשקעה

– ייעוץ בלקיחת משכנתא

– ייעוץ פיננסי ומשפטי

– חיבור עם מגוון בעלי מקצוע מקצועיים כדוגמת קבלן שיפוצים או מעצבת

שירותי התיווך ניתנים בעפולה וישוביי הסביבה, אנחנו פה לדאוג לכם בעסקת חייכם

זמן לשאלות

עפולה מתפתחת בקצב מסחרר והביקוש רק עולה משנה לשנה כך שהשקעה היום בנכס תניב לכם בעתיד רווחים רבים לפי התחזיות. מעבר לכך יש לעפולה והסביבה המון להציע מסביב בין אם טבע מרהיב ובין אם סביבה חינוכית לילדים ומרכזי קניות ותעסוקה. בנוסף עפולה נמצאת על ציר תחבורה מרכזי המאפשר גישה ויציאה נוחה מהעיר לכל כיוון שתבחרו.

רכישה ומכירה של נכס הם לא דבר של מה בכך. הרבה כסף מונח על השולחן ולכן חשוב להשתמש באיש מקצוע רציני ובעל נסיון שיודע מה הוא עושה ושיוכל ללוות ולהדריך אתכם במהלך העסקה.

ראשית יש לדאוג לקבלת אישור עקרוני למשכנתא וקבלת אישור על הנכס לאחר מכן בונים מסלול תשלומים נכון ולבסוף חותמים על המשכנתא והטפסים הרלוונטיים. חשוב להשתמש בשירותיו של שמאי לפני החתימה שיאשר את המחיר ובנוסף יש לבצע משא ומתן עם בנקים שונים טרם לקיחת המשכנתא ובכך להבטיח לעצמכם את התנאים הטובים ביותר.

ישנם כל מיני אפשרויות שזה מגיע לבחירת שמאי, אפשר להתייעץ ברשתות החברתיות או עם חברים, אפשר לבדוק לפי המלצות בפייסבוק או בגוגל ואפשר גם להעזר בנו. ביותם תיווך נכסים עפולה אנו מחזיקים ברשימת שמאים שמומלצים מנסיוננו ונשמח לתאם עבורכם אחד מהם.

אנחנו נותנים שירות רק לתושבי עפולה והסביבה אבל מספקים גם ייעוץ טלפוני לשאר חלקי הארץ.

קודם כל מדברים איתנו, אנחנו נתאים לכם את הנכס בהתאם ליכולות התקציביות שלכם ובהתאם לאיזור המעודף עליכם, בין אם בתוך עפולה או בישובים בסביבה.

צור קשר

יותם תיווך נכסים - משרד תיווך בעפולה והסביבה
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן