רואי שוקרון

מנכ"ל

קצת עלינו

במשך שנים עבדתם קשה, סימנתם מטרות כלכליות – וכבשתם אותן. האתגר שלכם כעת הוא לשמר את ההון שצברתם ולהכפיל אותו, לחסוך במיסים ולהבטיח את העתיד הכלכלי של ילדיכם. מדוע מי שהצליח לצבור מיליונים לא יכול להרשות לעצמו להסתפק בליווי פיננסי סטנדרטי, חשוב לדעת.

אני רואי שוקרון, מנכ"ל חברת בנצ'מרק, מנהל מחלקת השקעות אלטרנטיביות, ומתכנן פיננסי ופנסיוני בעל שנים רבות של ניסיון מצטבר ומקיף בעולמות הפיננסיים.

אצלנו בבנצ'מרק יצרנו מבנה של חברה מהחלומות, עם מחלקות שכל אחת מהן מתנהלת כסיירת מובחרת. כשהלקוח מגיע עוטפים אותו 360 מעלות באנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ונותנים מענה התפור למידותיו בכל התחומים הפיננסיים – מהשקעות ועד מיסוי, מליווי משפטי ועד ראיית חשבון. התוצאה היא – ראש שקט והרבה יותר כסף.

מוזמנים ליצור קשר בלחיצת כפתור,
רואי שוקרון | מנכ"ל

  • תכנון פנסיוני
  • תכנון פיננסי
  •  השקעות אלטרנטיביות
  • ניהול סיכונים
  • תכנון מס וליווי לפרישה

שיטת בנצ'מרק, שמתייחסת ללקוח כמכלול, מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם, כחברה פרטית שאינה מוחזקת על ידי חברות מוסדיות עם אינטרסים.

מה שאנו רואים לנגד עיינינו זה האינטרס של הלקוח. בצוות בנצ'מרק תמצאו רואי חשבון, סוכנים פנסיוניים, עורכי דין, מנהלי השקעות, משווקי השקעות, מומחי נדל"ן, בנקאיים, ואנשי ביטוח.

כל אנשי המקצוע הללו מגבשים יחד את האסטרטגיה הנכונה לניהול הכסף של הלקוח, ומבצעים אותה מול כל הגורמים הרלוונטיים. יתרון עצום נוסף הן מערכות ניהול הנכסים הטכנולוגיות שפיתחנו בעצמנו, ומסייעות לנו לתפור את החליפה הנכונה ללקוח.

לאחר שהכנו תוכנית מדויקת, אנו עוקבים אחרי יישום האסטרטגיה באמצעות ועדה דו שבועית, ובמקביל שומרים על קשר סדיר עם הלקוח ומקיימים איתו פגישה אחת לרבעון כדי לוודא שהכל נעשה לשביעות רצונו ובאופן שמשרת את מטרותיו.

למעשה, אנחנו מייצרים עבור הלקוח one stop shop אמיתי והוליסטי, לא רק בתחום הפיננסי, אלא גם בכל ההיבטים המשיקים: המשפטי, המימוני, המיסויי, והחשבונאי, מתוך אמונה שרק כך ניתן להגיע לשגשוג של ההשקעות. לקוחותינו יקבלו שירות מתמשך בכל התחומים, שיאפשר להם שקט נפשי וודאות שאין היבט שלא נבחן במקצועיות ובאחריות, ושהכסף עובד בשביל המשפחה, באופן בטוח לטווח הארוך.

רואי שוקרון | מנכ"ל benchmark

טלפון 0526684066
משרד 098810075
מייל  roee@benchmark-ins.co.il
כתובת האלון 1 כפר נטר | בית אינטרגמא, קומה 1

שעות פעילות

ראשון – חמישי

18:00 – 09:00

רואי שוקרון  מנכ"ל

שותפים עסקיים

לקבלת ייעוץ מקצועי, לפרטים נוספים ולתיאום פגישה לחצו כאן:

השאירו פרטים ואחזור אליכם:

שתפו את כרטיס הביקור שלי עם חברים:

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן