עיצוב לוגו לענבל ממן - פסיכותרפיסטית ומדריכת הורים

ענבל ממן המהממת היא לקוחה שלנו כבר מספר שנים.

כתבנו בעבר שרוב בעלי המקצוע בתחום החינוך והטיפול לא ממותגים (לא כולם, רובם) וזה דבר שפוגע בהם מאוד מכיוון שמיתוג נכון אחראי על הרושם הראשוני של הלקוח.

לקוחות לא צריכים להבין במיתוג או בעיצוב כדי לקבל את התחושה שמשהו לא נראה להם. הם פועלים לפי אינטואיציות ותחושות בטן. המיתוג חשוב שבעתיים כאשר מדובר בתחום הטיפולי בו לקוח פונה לבקשת עזרה מבעל מקצוע, ואם מדובר על עזרה לילדים, אז בכלל.

במטרה לתת לענבל את המראה שהולם לה כפסיכותרפיסטית וותיקה שנמצאת כבר 25 שנה(!) בתחום החינוך יצאנו לתהליך של בניית מיתוג ועיצוב לוגו לעסק

יצרנו מיתוג ולוגו בעלי קווים מעוגלים שמתאימים לתחום החינוכי טיפולי ומורכבים משני פרופילים אנושיים שזורים זה בזה, אלמנטים המתקשרים לתחום הטיפול בנפש.

הקווים העגולים והזורמים מעבירים תחושה של רכות ואמפתיה. צבעי הלבנדר הם הצבעים המועדפים על ענבל והם היו בחירה מהממת עבורה – עדינים ורכים, מעוררים תחושה של רוגע, איזון, שלווה פנימית וצמיחה – כיאה למטפלת בילדים ובנוער.

הקומבינציה העדינה של צורה וצבע בלוגו של ענבל יוצרת אמירה ויזואלית עוצמתית אך מעודנת. היא מעבירה מסר של מקצועיות ואמפתיה, ומזמינה הורים וילדיהם לתהליך של ריפוי, צמיחה והעצמה בסביבה בטוחה ותומכת.

כרטיס הביקור של ענבל ממן

כרטיס הביקור של ענבל עוצב בצבעי לוונדר שהם צבעי המיתוג שלה. צבעים רכים ונעימים, והוא נועד ליצור היכרות איכותית עם ענבל והטיפולים אותם היא מציעה בקליניקה שלה.

בכרטיס הביקור הדיגיטלי של ענבל ניתן להתרשם מהניסיון המקצועי העשיר שלה בתוך לשונית ייעודית ששובצעה מתחת לטקסט "קצת עליי", לקבל פרטים אודות הטיפולים בקליניקה, ולפנות אליה לייעוץ מקצועי בצורה קלה ומהירה.
מי שיכתוב את "ענבל ממן" בגוגל ימצאו את כרטיס הביקור שלה במקום הראשון בגוגל.

מוזמנים להתרשם מכרטיס הביקור של ענבל:
https://get-marketing.co.il/inbal_maman/

לפרטים והצעת מחיר

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן