כרטיסי ביקור לבניית ציפורניים

כרטיסי ביקור לבניית ציפורניים

אפשר ורצוי לשתף את המאמר:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

כמניקוריסטית מתחילה או וותיקה, את וודאי יודעת כי התחרות בתחום הזה היא גבוהה במיוחד. הביקוש ההולך וגדל של נשים (ואף גברים) המעוניינות בציפורניים מטופחות, הגביר את הצורך במניקוריסטיות איכותיות, מקצועיות ונגישות.

ההיצע הנרחב של מניקוריסטיות מכל רחבי הארץ מעיד על חשיבות נושא הביוטי והטיפוח עבור נשים מכל קבוצת גיל, אך יחד עם זאת גם על החשיבות של הגדלת מאגר הלקוחות שלך וכך מינוף ופיתוח העסק. כמעט כל עסק לבניית ציפורניים מציע לקהל הלקוחות מעטפת שירותים מגוונת, החל מטיפול וטיפוח ציפורניים דרך איפור מקצועי ועד הסרת שיער.

אם למרות הניסיונות החוזרים ונשנים שלך לעמוד בקצב התחרות של חברות אחרות בתחום כמו הוספת שירותים ומכשור מתקדם ואף הגדלת כוח האדם, את עדיין מחפשת את הפתרון שיבדל אותך מכל המתחרים – דעי כי התשובה לכך נמצאת בכרטיס הביקור של העסק.

כיצד כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לעזור לעסק?

נמחיש את התשובה לשאלה זו באמצעות דוגמה קצרה:

לקוחה חדשה נכנסה אל הקליניקה כדי לקבל טיפול ציפורניים, ולאחר כשעה בה הענקת לה את הטיפול המסור והמקצועי ביותר, היא הלכה לדרכה עם כרטיס הביקור של העסק מוחזק בין ציפורניה המטופחות. כיוון שמדובר בכרטיס ביקור מודפס, קיימות שתי אפשרויות – הלקוחה תכניס את הכרטיס לתיק, או שהיא תשליך אותו לפח הקרוב ביותר.

הסיבה להשלכת כרטיס הביקור כמובן שאיננה נובעת מחוסר שביעות רצון מהשירות שהוענק, אלא כתוצאה מצורך בסיסי של שימוש בידיים – אם לצורך התעסקות בטלפון, הוצאת פריטים מהתיק או פשוט כי ריבוע הקרטון מהווה מטרד שניתן להיפטר ממנו במהירות וללא ייסורי מצפון.

כיוון שכרטיס ביקור דיגיטלי מרכז בתוכו את כל מה שהלקוחות, קולגות, ספקים ומשקיעים צריכים – מדובר בפתרון הטוב ביותר לעסק בניית הציפורניים שלך. כך הלקוחות יוכלו ליצור אתך קשר בלחיצת כפתור, להתעדכן בנוגע לשעות הפעילות, לנווט בקלות אל העסק, להתרשם מהפרופיל העסקי שקיים ברשתות החברתיות, להשאיר המלצה חיובית ברשתות החברתיות ועוד מגוון פעולות נוספות.

הכירי את כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו יעניק לך הרבה יותר מכרטיס ביקור המכיל פרטים ומידע כללי על העסק. הודות לפיתוח ייחודי וחדשנות ללא פשרות, אנו משלבים בכרטיס זה גם אתר תדמיתי אישי ומעוצב שיהווה את הפנים של העסק בכל רחבי הרשת.

לקוחות שיחשפו אל כרטיס הביקור הדיגיטלי ייהנו מחוויית שימוש יוצאת דופן, עם מידע נגיש וברור ומגוון פיצ'רים נוספים שיחסכו להם זמן ויגרמו להן להתרשם מעסק מקצועי שמשדר איכות ויוקרה. בעידן הרשתות החברתיות של היום, נושא השיתוף יכול להגביר את המיתוג וההצלחה של כל עסק – ובעזרת כרטיס הביקור הדיגיטלי המתקדם שלנו, גם הלקוחות שלכן ישמחו לשתף את התרשמותם עם חברותיהן.

לקבלת פרטים נוספים ודוגמאות לכרטיסים דיגיטליים מעוצבים, מוזמנת ליצור אתנו קשר.

נשמח להכיר אותך

השאירו פרטים והתקדמו לכרטיס הביקור הדיגיטלי של Get-Marketing

אפשר ורצוי לשתף את המאמר:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

מאמרים נוספים

כרטיס ביקור לעורך דין

כרטיס ביקור לעורך דין

נכון לשנת 2018 ישנם מעל שמונים אלף עורכי דין בישראל שהוסמכו לעסוק בתחום, וקיבלו רישיון רשמי מטעם המדינה. מספרים אלו מעידים על הצורך הגובר של

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing. כלי שיווק בסיסי לכל עסק במדינת ישראל.

don't call us.
we will coconut
you

organic pop up market store is heading your way​

Send this to a friend