הבלוג של גט מרקטינג - כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיסי ביקור לבניית ציפורניים

שיתוף

כרטיס ביקור ציפורניים

כמניקוריסטית מתחילה או וותיקה, את וודאי יודעת כי התחרות בתחום הזה היא גבוהה במיוחד ורצוי וכדאי לפרסם עצמך עם כרטיס ביקור לבניית ציפורניים. הביקוש ההולך וגדל של נשים (ואף גברים) המעוניינות בציפורניים מטופחות, הגביר את הצורך במניקוריסטיות איכותיות, מקצועיות ונגישות.

ההיצע הנרחב של מניקוריסטיות מכל רחבי הארץ מעיד על חשיבות נושא הביוטי והטיפוח עבור נשים מכל קבוצת גיל, אך יחד עם זאת גם על החשיבות של הגדלת מאגר הלקוחות שלך וכך מינוף ופיתוח העסק. כמעט כל עסק לבניית ציפורניים מציע לקהל הלקוחות מעטפת שירותים מגוונת, החל מטיפול וטיפוח ציפורניים דרך איפור מקצועי ועד הסרת שיער.

אם למרות הניסיונות החוזרים ונשנים שלך לעמוד בקצב התחרות של חברות אחרות בתחום כמו הוספת שירותים ומכשור מתקדם ואף הגדלת כוח האדם, את עדיין מחפשת את הפתרון שיבדל אותך מכל המתחרים – דעי כי התשובה לכך נמצאת בכרטיס הביקור של העסק.

כיצד כרטיס ביקור ציפורניים דיגיטלי יכול לעזור לעסק?

נמחיש את התשובה לשאלה זו באמצעות דוגמה קצרה:

לקוחה חדשה נכנסה אל הקליניקה כדי לקבל טיפול ציפורניים, ולאחר כשעה בה הענקת לה את הטיפול המסור והמקצועי ביותר, היא הלכה לדרכה עם כרטיס ביקור לבניית ציפורניים של העסק שלך בין ציפורניה המטופחות. כיוון שמדובר בכרטיס ביקור ציפורניים מודפס, קיימות שתי אפשרויות – הלקוחה תכניס את הכרטיס לתיק, או שהיא תשליך אותו לפח הקרוב ביותר.

הסיבה להשלכת כרטיס הביקור כמובן שאיננה נובעת מחוסר שביעות רצון מהשירות שהוענק, אלא כתוצאה מצורך בסיסי של שימוש בידיים – אם לצורך התעסקות בטלפון, הוצאת פריטים מהתיק או פשוט כי ריבוע הקרטון מהווה מטרד שניתן להיפטר ממנו במהירות וללא ייסורי מצפון.

כיוון שכרטיס ביקור דיגיטלי מרכז בתוכו את כל מה שהלקוחות, קולגות, ספקים ומשקיעים צריכים – מדובר בפתרון הטוב ביותר לעסק בניית הציפורניים שלך. כך הלקוחות יוכלו ליצור אתך קשר בלחיצת כפתור, להתעדכן בנוגע לשעות הפעילות, לנווט בקלות אל העסק, להתרשם מהפרופיל העסקי שקיים ברשתות החברתיות, להשאיר המלצה חיובית ברשתות החברתיות ועוד מגוון פעולות נוספות.

הכירי את כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing

כרטיס ביקור לבניית ציפורניים של Get Marketing יעניק לך הרבה יותר מכרטיס ביקור פשוט המכיל פרטים ומידע כללי על העסק.

הודות להשקעה הרבה שלנו במוצר כרטיס הביקור שלך הוא מיני-סייט – אתר תדמיתי אישי שמופיע בגוגל בעמוד הראשון כשהלקוחות שלך מחפשות אותך ומשמש כפנים של העסק בכל רחבי הרשת.

לקוחות שיחשפו אל כרטיס הביקור הדיגיטלי ייהנו מחוויית שימוש יוצאת דופן, עם מידע נגיש וברור ומגוון פיצ'רים נוספים שיחסכו להם זמן ויגרמו להן להתרשם מעסק מקצועי שמשדר איכות ויוקרה.

בעידן הרשתות החברתיות של היום, נושא השיתוף יכול להגביר את המיתוג וההצלחה של כל עסק – ובעזרת כרטיס הביקור הדיגיטלי היוקרתי שלנו, גם הלקוחות שלכן ישמחו לשתף את התרשמותם עם חברותיהן.

לקבלת פרטים נוספים ודוגמאות של כרטיס ביקור ציפורניים, מוזמנת ליצור אתנו קשר.

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן