כרטיס ביקור דיגיטלי לרואה חשבון

כרטיס ביקור דיגיטלי לרואה חשבון

כרטיס ביקור לרואה חשבון

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי לרואה חשבון?

כרטיס ביקור דיגיטלי לרואה חשבון הוא אמצעי שיווק בסיסי באמצעותו כל רואה חשבון יכול להציג מידע אודות משרדו, השירותים שהוא נותן ודרכי ההתקשרות של המשרד.

היתרון הגדול ביותר הוא העובדה שכרטיס הביקור נשלח בצורה דיגיטלית בוואטסאפ או במייל ויוצר רושם ראשוני גבוה והנעה לפעולה, בניגוד לכרטיס ביקור רגיל.

בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים עוברים לכרטיסי ביקור דיגיטליים. כרטיס הביקור הדיגיטלי מעניק יתרונות משמעותיים הן לבעל העסק והן ללקוחותיו, כיוון שבדרך הזו התקשורת הופכת להיות מקוונת וכך הרבה יותר נוחה ופשוטה, והכי חשוב – נותנת לכל עסק נוכחות דיגיטלית המופיעה בגוגל וכלי שיווקי מעולה כדי להפיץ את עצמו ללקוחות נוספים. זוהי הסיבה מדוע כרטיס ביקור דיגיטלי לרואה חשבון הוא כלי אפקטיבי וחשוב עבור אלו העוסקים במקצוע ראיית חשבון.

רואה חשבון מוכרח להיות זמין ללקוחותיו כמה שיותר, בין אם עליהם לברר מידע פיננסי חשוב, או שהם צריכים לשלוח מסמכים רבים באמצעות המייל או באופן פיזי. דרכי יצירת הקשר עם איש מקצוע זה צריכות להיות מגוונות ונגישות, ובאמצעות כרטיס ביקור יוקרתי רואה החשבון יוכל להעניק את האפשרות הזו לכלל לקוחותיו, וכך גם לשווק את עצמו כאיש מקצוע מקצועי, זמין, עדכני ובעל רמת שירות גבוהה.

למה כדאי כרטיס ביקור דיגיטלי ולא כרטיס מודפס?

  • קלות שימוש והעברה ללקוחות – במיוחד בשנה האחרונה אנחנו רואים את החשיבות ביכולת להעביר כרטיס ביקור בוואטסאפ או במייל. האינטראקציות שלנו עם הלקוחות הצטמצמה וכל אחד חייב שתהיה לו את היכולת להעביר פרטים בצורה איכותית ללקוח שלו.
כרטיס ביקור רואה חשבון
  • ויראליות – כרטיס ביקור דיגיטלי עובר בין הלקוחות כי זה בדיוק מה שעושים עם כרטיס ביקור – מעבירים אותו מאחד לשני. לקוח שיקבל עליכם המלצה יכול להיכנס לכרטיס הביקור, לקרוא על משרדכם כמה מילים, לעבור על השירותים שאתם מציעים לו כמנהלי חשבונות / רואי חשבון לפנות אליכם בלחיצת כפתור. 
  • עדכניות – כרטיס ביקור מציג את פרטי העסק, נוסף על דרכי יצירת קשר כמו טלפונים, כתובת, אתר אינטרנט, פרופיל פייסבוק וכו'. כיוון שכרטיס הביקור הדיגיטלי מוצג באופן מקוון מכל מכשיר דיגיטלי, ניתן לעדכן את פרטי העסק באופן מיידי במקרה של שינוי כתובת, שינוי או הוספה של מספר טלפון וכל שינוי אחר וכך להציג ללקוחות מידע עדכני כל העת.
  • עיצוב – אפשרויות העיצוב של כרטיס הביקור הן הרבה יותר מגוונות ומיוחדות, לעומת עיצוב של כרטיס ביקור מודפס. הרושם הראשוני שנוצר אצל הלקוח המחזיק בכרטיס הביקור מושפע קודם כל ממראה ויזואלי, ולכן כרטיס ביקור יוקרתי שנראה מרשים ומקצועי יעשה את העבודה הנכונה.
  • נגישות – בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, מידע דיגיטלי הוא הרבה יותר נגיש לעומת מידע שמודפס על נייר. בכרטיס ביקור מודפס הלקוח צריך להחזיק את הכרטיס ביד אחת, וביד השנייה לחייג למספר הטלפון המופיע בו. עניין מסורבל ללא ספק, ובמיוחד אם הוא טועה בספרה אחת ומחייג מספר שגוי. עם כרטיס ביקור דיגיטלי דבר כזה לא יקרה, ודרך ההתקשרות תתבצע באמצעות לחיצת כפתור אחת בלבד.

האם כרטיס ביקור דיגיטלי משמש גם כאתר?

התשובה הקצרה היא כן. ואם מעט נרחיב בנושא, נסביר כי אתר אינטרנט הינו נכס דיגיטלי חשוב לכל עסק אך לרוב הוא עמוס בטקסטים ובמאמרים שהרבה פעמים לא רלונטיים ללקוחות שרוצים רק להכיר אתכם ולא מחפשים לטבוע בים של מידע. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מיניסייט, או מיני-אתר, מעניק מידע רלוונטי לגולשים, כאשר המידע המופיע בו הינו ממוקד והרבה יותר תמציתי.

יתרון נוסף של כרטיס הביקור שלנו הוא שהם מופיעים בתוצאות החיפוש בגוגל כשמחפשים את שם העסק שלכם תוך מספר ימים, לעומת אתר שתהליך הבניה שלו ארוך מאוד וגם אז הוא יופיע בגוגל רק לאחר חודש עד חודש וחצי.

לכן כרטיסי ביקור דיגיטליים יכולים לשמש כאתרי אינטרנט, במיוחד אם מדובר בעסק שצריך אתר תדמיתי ולא אתר חנות בו מוכרים מוצרים. 

כרטיס ביקור לרואה חשבון

Get Marketing – לא רק כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס הביקור הדיגיטלי של חברתנו מעניק מעטפת של יתרונות במוצר אחד. נוסף על כרטיס ביקור אונליין, הוא משמש גם כמיני אתר המופיע בגוגל ודף נחיתה המהווים נכסים דיגיטליים שיווקיים רבי ערך עבור עסקים מכל התחומים.

שימוש שוטף בכרטיס הביקור הדיגיטלי ייצור חשיפה גדולה ללקוחות פוטנציאלים ויכניס לידים נוספים שיומרו לעסקאות במהלך השנה.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים והצעת מחיר.

מאמרים נוספים:

כרטיס ביקור למעצבת פנים ולאדריכלים

כרטיס ביקור למעצבת פנים או אדריכל – כל מה שחשוב לדעת בעידן הדיגיטלי

התחרות בתחום עיצוב הפנים והאדריכלות בשנים האחרונות חווה תחום עיצוב הפנים והאדריכלות מהפכה של ממש. יותר ויותר בעלי מקצוע איכותיים מציעים את שירותיהם בתחום לקהל לקוחות מגוון, והתחרות בנישות שונות המאפיינות את התחום הולכת וגוברת. במצב דברים זה, קשה הרבה יותר למעצבת חדשה או אדריכל

כרטיס ביקור לסוכן ביטוח

כרטיס ביקור לסוכנות ביטוח – הדרך הנכונה לגיוס לקוחות חדשים

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכן ביטוח? כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכן ביטוח הוא מיני-אתר שמקדם עסקאות בצורה חכמה ומתוחכמת ע"י הנגשת כל המידע על סוכנות הביטוח עבור הלקוח, יצירת רושם ראשוני גבוה וביסוס יחסי אמון לפני (וגם אחרי) עסקה.כרטיס הביקור הדיגיטלי של גט מרקטינג הוא כלי

כרטיס ביקור לצלמים

כרטיס ביקור לצלמים | איך עושים שיווק קל לצלם / צלמת

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי לצלם או צלמת? כרטיס ביקור דיגיטלי לתחום הצילום (לצלם או צלמת) הוא מיני אתר המרכז את כל המידע על הסטודיו לצילום במקום אחד, בצורה נוחה ומרוכזת עבור הלקוחות, ומעוצב בהתאמה אישית כדי ליצור רושם ראשוני גבוה אצל הלקוח שמקבל אותו.כרטיס הביקור

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing. כלי שיווק חיוני לכל עסק!

Send this to a friend