כרטיס ביקור לעורך דין

כרטיס ביקור לעורך דין

כרטיס ביקור לעורך דין

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

מהו כרטיס ביקור לעורך דין?

כרטיס ביקור לעורך דין הוא אמצעי שיווק חיוני אשר יוצר היכרות ראשונית מול הלקוח ומציג מידע חשוב אודות המשרד כמו תחומי התמחות, קישורים לרשתות החברתיות ודרכי התקשרות חשובים.

היתרון הגדול בכרטיס הביקור הדיגיטלי הוא בניית קשר אישי ויחסי אמון עם הלקוח בצורה קלה ויצירת רושם ראשוני גבוה והנעה לפעולה, בניגוד לכרטיס ביקור קלאסי מנייר. מיד נעבור על דוגמאות והסבר מעמיק יותר.

הביקוש לעורכי דין בישראל

נכון לשנת 2018 ישנם מעל שמונים אלף עורכי דין בישראל שהוסמכו לעסוק בתחום, וקיבלו רישיון רשמי מטעם המדינה. מספרים אלו מעידים על הצורך הגובר של אזרחים בקבלת הגנה משפטית בתחומים שונים, כמו גם על התחרות הגבוהה הקיימת בתחום זה בקרב עורכי דין צעירים וותיקים כאחד.

הדרך לצבור ניסיון והתמקצעות בתחום המשפטי תלויה במספר התיקים שעורכי הדין מקבלים לידיהם, וכדי להצליח ולצבור כמה שיותר – עליהם להשיג כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים הזקוקים לייעוץ וסיוע משפטי. עו"ד איכותי ומקצועי נמדד על פי ההצלחות שלו, שמו הטוב הולך לפניו גם בעזרת סיפורי הצלחה העוברים מפה לאוזן.

לכן ניתן לומר כי נוסף על מקצועיות וידע רב בתחומו, עורך הדין זקוק גם לכרטיס ביקור לעורך דין שהוא נגיש וייחודי בעזרתו לקוחות ומתעניינים יוכלו ליצור קשר לצורך קבלת סיוע משפטי.

כרטיס ביקור דיגיטלי לעורכת דין

חשיבותו של כרטיס ביקור לעורך דין

כרטיסי ביקור נועדו לשווק עסקים באופן תמציתי ויעיל כך שכל המידע שלקוח, משקיע, שותף עסקי ואף קולגה מעוניין לקבל יופיע על גבי הכרטיס. לרוב המידע המופיע על כרטיס ביקור לעורך דין כולל את שם העסק ולוגו החברה, לעיתים גם תיאורו המקצועי של מחזיק הכרטיס, כתובת המשרד, מספרי טלפון וכתובת אימייל ועוד פרטי התקשרות רלוונטיים נוספים.

נוסף לדרכי יצירת קשר, יש לקחת בחשבון את החשיבות של כרטיס הביקור השייך לעורכי הדין. כיוון שהפנייה אל עורכי הדין נעשית מתוך צורך לקבלת סיוע משפטי, הלקוח צריך להרגיש כי מדובר על עורך דין מקצועי שיוכל להעניק לו עזרה ו/או הגנה מהותית שיכולה לשנות את חייו מן הקצה אל הקצה. משום כך כרטיס ביקור עורכי דין מוכרח לשדר כי יש על מי לסמוך, ולנסוך בלקוחות הרגשת ביטחון.

מתקדמים לכרטיס ביקור דיגיטלי לעורך דין

כדי להעביר ללקוחות את התחושה המתאימה, כדאי להתקדם אל כרטיס ביקור דיגיטלי המעוצב בהתאם לסוג ואופי העסק. באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי לעורך דין, הלקוחות יוכלו ליצור קשר בצורה נוחה ופשוטה עם משרד עו"ד בלחיצה אחת בלבד. נוסף לעובדה כי כרטיסי הביקור הדיגיטליים אינם יכולים להיאבד כמו הכרטיסים הסטנדרטיים העשויים מנייר מודפס ,כרטיסים אלו גם מאפשרים למתג כל עסק באופן ייחודי

באמצעות שימוש בכרטיס ביקור דיגיטלי לעורך דין, עורכי דין יכולים להמחיש בקלות ללקוחותיהם את הצלחות המשרד באמצעות תמונה מרשימה ומקצועית, רקע קצר אודות המשרד והשותפים, סיפורי הצלחה קצרים וגם המלצות של לקוחות מרוצים שזכו בתיקי תביעה / הגנה. כיוון שמדובר על כרטיס ביקור אונליין, כל המידע הזה ואף יותר יוצג בכל מכשיר דיגיטלי בעל חיבור לרשת האינטרנט.

כרטיסי ביקור לעורכי דין

Get Marketing – עיצוב כרטיסי ביקור יוקרתיים בהתאמה אישית

כרטיסי הביקור הדיגיטליים של חברתנו מעניקים לעסקים את האפשרות לחשיפה גדולה יותר ברשת, זאת באמצעות שילוב של אתר תדמית מקצועי יחד עם כרטיס ביקור יוקרתי, דיגיטלי ומעוצב בהתאמה אישית. זוהי הזדמנות מצוינת לשדר יוקרה וחדשנות כלפי קהל הלקוחות, ולאפשר להם ליהנות מחוויית שימוש יוצאת דופן ואיכותית בהתאם לצרכיהם.

האם אתר יכול לשמש ככרטיס ביקור דיגיטלי?

התשובה הקצרה היא לא. התשובה הארוכה יותר היא שכרטיס ביקור דיגיטלי הוא "מיני אתר", והוא יוצר היכרות בסיסית ותמציתית בין הלקוח למשרד עורכי הדין אליו הוא פנה.

בעוד אתר אינטרנט עמוס במידע כמו מאמרים בנושאים משפטיים, כתבות מן העיתונות וכו, כרטיס הביקור לא מייגע את הלקוח בפרטים מיותרים ונותן לו את הפרטים שרוב הלקוחות רוצים לקבל כשהם פונים לעסקים בפעם הראשונה – כמה מילים על המשרד, תחומי התמחות, קישורים לרשתות חברתיות / אתר ופרטי התקשרות.

לרוב הלקוחות זה יספיק והם יחייגו אליכם על סמך המידע שנמצא בכרטיס הביקור, מי שירצה לקבל מידע נוסף או "לבדוק אתכם" ברשתות החברתיות או באתר, ינתב את עצמו לאן שהוא רוצה.

בנוסף, כרטיס הביקור מעוצב בצורה פשוטה אך יעילה ואיטואיטיבית כך שגם לקוחות פחות טכניים יוכלו לקבל את המידע שהם צריכים בצורה קלה ללא הסחות דעת של אלמנטים מוזרים ומסיחים כמו שקורה הרבה פעמים באתרי אינטרנט.

בצורה זו לקוחות לא יילכו לאיבוד בערימות של מידע בתוך האתר או עמוד הפייסבוק שלכם ורק מי שרוצה יגיע לשם בצורה יזומה.

דוגמאות לכרטיסי ביקור של עורכי דין

האם כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לשמש כאתר?

התשובה הקצרה היא כן, אבל כאן התשובה הארוכה היא קצת יותר מורכבת.

היתרון של אתר היא היכולת לבצע עליו "קידום אורגני". למי שלא יודע בדיוק מה זה אומר, קידום אורגני הוא בעצם השקעה בתשתיות האתר כך שיופיע בתוצאות גבוהות בגוגל כשלקוח פוטנציאלי מחפש שירות מסויים, למשל "עורך דין לרשלנות רפואית בתל אביב", ולאו דווקא את המשרד שלכם ספציפית.

ישנן מספר חסרונות לקידום אורגני: עלויות הקידום – אלפי שקלים בחודש, תוצאות רצויות – אם אתם לא בעמוד הראשון בגוגל אז כל ההשקעה לא שווה כלום כי כנראה שכמעט אף אחד לא יגיע לאתר שלכם, ועלויות נלוות של האתר – גם כאן, מדובר על מאות שקלים כל חודש מינימום המורכבים מאחסון קבצים, תחזוקת אתר וייצור תכנים באופן קבוע.

אם אתם מוכנים להרפתקאה של קידום אורגני, שאגב, במידה והוא מצליח התוצאות שלו מדהימות ושוות לכם הרבה כסף, אז אתם צריכים אתר, אחרת, כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לשמש אתכם כאתר, ולרוב גם יהיה טוב יותר מאתר אינטרנט.

כרטיס הביקור של עו"ד ערן וייסמן

כרטיס הביקור של משרד עורכי דין ערן וייסמן המתמחה בתחום הפלילי ודיני תעבורה הוקם בתקופה האחרונה וניתן לראות כמה הוא אפקטיבי בהנגשה של שירותי המשרד ללקוחות פוטנציאליים.

בחיפוש הביטוי "ערן וייסמן" בגוגל כרטיס הביקור עולה במקום הראשון בגוגל, כך בעצם הלקוח אשר מחפש מידע על עורך דין וייסמן בגוגל מגיע לעמוד אשר כולו מוקדש להצגת המשרד בצורה אופטימלי ולא לעמוד גנרי כמו דפי זהב או לאתר מלא שמכיל רוב הפעמים מידע מעמיק אך מיותר כגון מן העיתונות, מאמרים שנועדו לקדם את האתר במקום לשרת את הלקוח וכך הלאה.

כרטיס הביקור של עורך דין וייסמן מחבר בין כל הפלטפורמות שלו – כלומר אתר, פייסבוק, אינסטגרם ואפילו מקושר ישירות לבלוג שלו. בין היתר, כרטיס הביקור משמש לעידוד הלקוחות להשארת המלצה בצורה קלה לאחר סיום טיפול בתיק, משמעותי מאוד עבור לקוחות חדשים בתהליך בחירת הספק שלהם.

להתרשמות מכרטיס הביקור הדיגיטלי לחצו כאן:  ערן וייסמן – משרד עורכי דין

כרטיס ביקור דיגיטלי לעורך דין

כרטיס ביקור עורך דין דוגמאות

ניתן להתרשם מדוגמאות נוספות של כרטיסי ביקור דיגיטליים לעורכי דין:

עו"ד אליז קסנטיני – פלילי | תעבורה | אסירים – לחצו כאן

רז עטיה – משרד עו"ד וגישור – פשיטות רגל | הסדרי חובות | תעבורה – לחצו כאן

חיים הקמן משרד עורכי דין המתמחה בתחום הנזיקין והביטוח – לחצו כאן

מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות כרטיס ביקור דיגיטלי לעורך דין? מוזמנים ליצור אתנו קשר.

מאמרים נוספים:

כרטיס ביקור למעצבת פנים ולאדריכלים

כרטיס ביקור למעצבת פנים או אדריכל – כל מה שחשוב לדעת בעידן הדיגיטלי

התחרות בתחום עיצוב הפנים והאדריכלות בשנים האחרונות חווה תחום עיצוב הפנים והאדריכלות מהפכה של ממש. יותר ויותר בעלי מקצוע איכותיים מציעים את שירותיהם בתחום לקהל לקוחות מגוון, והתחרות בנישות שונות המאפיינות את התחום הולכת וגוברת. במצב דברים זה, קשה הרבה יותר למעצבת חדשה או אדריכל

כרטיס ביקור לסוכן ביטוח

כרטיס ביקור לסוכנות ביטוח – הדרך הנכונה לגיוס לקוחות חדשים

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכן ביטוח? כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכן ביטוח הוא מיני-אתר שמקדם עסקאות בצורה חכמה ומתוחכמת ע"י הנגשת כל המידע על סוכנות הביטוח עבור הלקוח, יצירת רושם ראשוני גבוה וביסוס יחסי אמון לפני (וגם אחרי) עסקה.כרטיס הביקור הדיגיטלי של גט מרקטינג הוא כלי

כרטיס ביקור לצלמים

כרטיס ביקור לצלמים | איך עושים שיווק קל לצלם / צלמת

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי לצלם או צלמת? כרטיס ביקור דיגיטלי לתחום הצילום (לצלם או צלמת) הוא מיני אתר המרכז את כל המידע על הסטודיו לצילום במקום אחד, בצורה נוחה ומרוכזת עבור הלקוחות, ומעוצב בהתאמה אישית כדי ליצור רושם ראשוני גבוה אצל הלקוח שמקבל אותו.כרטיס הביקור

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing. כלי שיווק חיוני לכל עסק!

Send this to a friend