כרטיס ביקור לעורך דין

כרטיס ביקור לעורך דין

אפשר ורצוי לשתף את המאמר:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

נכון לשנת 2018 ישנם מעל שמונים אלף עורכי דין בישראל שהוסמכו לעסוק בתחום, וקיבלו רישיון רשמי מטעם המדינה. מספרים אלו מעידים על הצורך הגובר של אזרחים בקבלת הגנה משפטית בתחומים שונים, כמו גם על התחרות הגבוהה הקיימת בתחום זה בקרב עורכי דין צעירים וותיקים כאחד.

הדרך לצבור ניסיון והתמקצעות בתחום המשפטי תלויה במספר התיקים שעורכי הדין מקבלים לידיהם, וכדי להצליח ולצבור כמה שיותר – עליהם להשיג כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים הזקוקים לייעוץ וסיוע משפטי. עו"ד איכותי ומקצועי נמדד על פי ההצלחות שלו, שמו הטוב הולך לפניו גם בעזרת סיפורי הצלחה העוברים מפה לאוזן.

לכן ניתן לומר כי נוסף על מקצועיות וידע רב בתחומו, עורך הדין זקוק גם לכרטיס ביקור נגיש וייחודי בעזרתו לקוחות ומתעניינים יוכלו ליצור קשר לצורך קבלת סיוע משפטי.

חשיבותם של כרטיסי ביקור לעו"ד

כרטיסי ביקור נועדו לשווק עסקים באופן תמציתי ויעיל כך שכל המידע שלקוח, משקיע, שותף עסקי ואף קולגה מעוניין לקבל יופיע על גבי הכרטיס. לרוב המידע המופיע על הכרטיסים כולל את שם העסק ולוגו החברה, לעיתים גם תיאורו המקצועי של מחזיק הכרטיס, כתובת המשרד, מספרי טלפון וכתובת אימייל ועוד פרטי התקשרות רלוונטיים נוספים.

נוסף לדרכי יצירת קשר, יש לקחת בחשבון את החשיבות של כרטיס הביקור השייך לעורכי הדין. כיוון שהפנייה אל עורכי הדין נעשית מתוך צורך לקבלת סיוע משפטי, הלקוח צריך להרגיש כי מדובר על עו"ד בעורך דין מקצועי שיוכל להעניק לו עזרה ו/או הגנה מהותית שיכולה לשנות את חייו מן הקצה אל הקצה. משום כך כרטיס הביקור מוכרח לשדר כי יש על מי לסמוך, ולנסוך בלקוחות הרגשת ביטחון.

מתקדמים לכרטיס ביקור דיגיטלי

כדי להעביר ללקוחות את התחושה המתאימה, כדאי להתקדם אל כרטיס ביקור דיגיטלי המעוצב בהתאם לסוג ואופי העסק. באמצעות הכרטיס הדיגיטלי, הלקוחות יוכלו ליצור קשר בצורה נוחה ופשוטה עם משרד עו"ד בלחיצה אחת בלבד. נוסף לעובדה כי כרטיסי הביקור הדיגיטליים אינם יכולים להיאבד כמו הכרטיסים הסטנדרטיים העשויים מנייר מודפס ,כרטיסים אלו גם מאפשרים למתג כל עסק באופן ייחודי. 

באמצעות שימוש בכרטיס ביקור דיגיטלי, עורכי דין יכולים להמחיש בקלות ללקוחותיהם את הצלחות המשרד באמצעות תמונה מרשימה ומקצועית, רקע קצר אודות המשרד והשותפים, סיפורי הצלחה קצרים וגם המלצות של לקוחות מרוצים שזכו בתיקי תביעה / הגנה. כיוון שמדובר על כרטיס ביקור אונליין, כל המידע הזה ואף יותר יוצג בכל מכשיר דיגיטלי בעל חיבור לרשת האינטרנט.

Get Marketing – עיצוב כרטיסי ביקור יוקרתיים בהתאמה אישית

כרטיסי הביקור הדיגיטליים של חברתנו מעניקים לעסקים את האפשרות לחשיפה גדולה יותר ברשת, זאת באמצעות שילוב של אתר תדמית מקצועי יחד עם כרטיס ביקור דיגיטלי ומעוצב בהתאמה אישית. זוהי הזדמנות מצוינת לשדר יוקרה וחדשנות כלפי קהל הלקוחות, ולאפשר להם ליהנות מחוויית שימוש יוצאת דופן ואיכותית בהתאם לצרכיהם.

מעוניינים לקבל דוגמה של כרטיס ביקור דיגיטלי? מוזמנים ליצור אתנו קשר.

נשמח להכיר אותך

השאירו פרטים והתקדמו לכרטיס הביקור הדיגיטלי של Get-Marketing

אפשר ורצוי לשתף את המאמר:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

מאמרים נוספים

כרטיס ביקור לעורך דין

כרטיס ביקור לעורך דין

נכון לשנת 2018 ישנם מעל שמונים אלף עורכי דין בישראל שהוסמכו לעסוק בתחום, וקיבלו רישיון רשמי מטעם המדינה. מספרים אלו מעידים על הצורך הגובר של

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing. כלי שיווק בסיסי לכל עסק במדינת ישראל.

don't call us.
we will coconut
you

organic pop up market store is heading your way​

Send this to a friend