הבלוג של גט מרקטינג - כרטיס ביקור דיגיטלי

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי?

שיתוף

כמה עולה כרטיס ביקור?

כרטיסי ביקור היו מאז ומעולם מצרך חשוב ובלתי נפרד מכל עסק, גדול או קטן. לאחר פגישה עם משקיע פוטנציאלי, לקוח מזדמן שנכנס לחנות בפעם הראשונה, לקוח וותיק שרוצה להתעדכן בשעות הפעילות ואף ספקים המעוניינים לקבל מידע מקיף על העסק – כל אלו יוכלו לקבל את מבוקשם באמצעות כרטיס הביקור של העסק.

בעידן הדיגיטלי של היום, גם כרטיסי הביקור עברו שדרוג והפכו להיות דיגיטליים ונגישים אף יותר עבור כל לקוח המעוניין לקבל מידע על העסק ובעצם מהווים מיני סייט לעסקים.

כמו השינוי הדיגיטלי שנוצר בתחום זה, גם עלות כרטיס ביקור דיגיטלי השתנתה לחלוטין וכעת מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי גבוה יותר לעומת כרטיס ביקור מודפס.

הסיבה בגללה כרטיס ביקור דיגיטלי יקר יותר מכרטיס ביקור רגיל, נעוצה בייחודיות ובעיצוב של כרטיסי הביקור הדיגיטליים, והתרומה המשמעותית שהם מעניקים לכל עסק שמחליט להתאים את עצמו לעולם השיווק הדיגיטלי של היום.

מחיר כרטיס ביקור

הייחודיות של כרטיסי ביקור דיגיטליים

אז לפני שנבין מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי  ונבין בדיוק מה מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי כדי להמחיש את הייחודיות של כרטיסים כאלו, נביא כאן דוגמה קצרה שוודאי כל לקוח נתקל בה לפחות פעם אחת:

לקוח נכנס למונית ספיישל במעלות, הנהג היה אדיב ומקצועי והצליח לשכנע את הלקוח להזמין אותו תמיד כשיצטרך נסיעה.

לפני שהלקוח המשיך לדרכו, הנהג הגיש לידיו גם את כרטיס הביקור של העסק, הכולל מידע מקיף וגם טלפון וכתובת אימייל ליצירת קשר.

כיוון שהנסיעה הייתה יוצאת מן הכלל והותירה רושם רב עבור הלקוח, הוא החליט להזמין שוב נסיעה עם אותו הנהג.

לשם כך הוא נעזר בכרטיס הביקור כדי ליצור קשר עם הנהג ולבצע הזמנה מהירה, אך בגלל חוסר תשומת לב הוא חייג מספר שגוי שגרם לו לוותר על הניסיונות ליצירת קשר וביצוע ההזמנה.

למרות שהטעות במקרה זה התרחשה בגלל חוסר תשומת לב של הלקוח, וכך נוצר הפסד עבור העסק, עם כרטיס ביקור דיגיטלי מקרים שכאלו לא יוכלו לקרות!

כרטיס הביקור הדיגיטלי מרכז בתוכו את כל הפרטים הנוגעים לעסק, כולל פרטי יצירת קשר המאפשרים התקשרות מהירה ופשוטה בלחיצת כפתור אחת בלבד.

מחיר כרטיס ביקור

ממה מורכב מחיר של כרטיס ביקור דיגיטלי?

יש כמה פרמטרים שלפיהם נקבע המחיר:

1. עיצוב כרטיס הביקור:
ככל שמושקע פחות זמן בעיצוב כרטיס הביקור כך הוא יהיה זול יותר.
מכיוון שכרטיס ביקור הוא הפנים של העסק שלכם לא היינו ממליצים לבנות כרטיס ביקור שנראה פחות ממושלם. זה אולי החלק הכי חשוב בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם.
כרטיס שלא נראה טוב יגרום ללקוח לנטוש את העמוד ומהר.

2. ייעוץ וליווי אישי:
ברוב המקומות יגידו לכם לשלוח את החומרים שאתם רוצים שיופיעו בכרטיס הביקור הדיגיטלי והם יבנו לכם כרטיס בהתאם. אין שום בקרת איכות על המידע ותכנים שנכנסים לעמוד.
כרטיס ביקור דיגיטלי איכותי הוא כרטיס שנבנה בצורה מקצועית ע"י אנשי מקצוע שמלווים אתכם – הם יגידו לכם איזה תמונה נכון להכניס לכרטיס הביקור, האם הטקסטים שלכם ארוכים או קצרים מדיי, וכיוצא בזה.

3. וותק ויציבות החברה:
עולם כרטיסי הביקור הדיגיטליים הוא חדש יחסית והוא קיים בערך 5 שנים. כמון בכל תחום תמצאו המון חברות שקמו ונפלו, וברגע שחברה כזו נופלת כל כרטיסי הביקור שלה נעלמים מהרשת מה שיוצר נזק לעסק שלכם.
הדרך הכי טובה לבדיקה של וותק חברה היא להיכנס ללקוחות הממליצים שלהם ולחפש את ההמלצות הישנות ביותר, שם תראו מתי החברה התחילה את הפעילות שלה.

4. שליחת כרטיס הביקור בצורה אוטומטית ללקוח:
זה שיש לכם כרטיס ביקור דיגיטלי זה לא מספיק כי צריך גם להעביר אותו ללקוחות.
וודאו שכרטיס הביקור נשלח ללקוח ישירות לווטסאפ וב-sms לאחר שיחת טלפון כדי שתוכלו להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנצאליים.

5. שירות הלקוחות במהלך השנה:
כל בעל עסק יודע – שירות של עסק מודדים לא כשרוכשים אלא כשצריך שירות. גם כאן אנחנו ממליצים לבדוק ביקורות ברשת כדי לוודא שהחברה שאתם עושים אצלה את כרטיס הביקור היא חברה אמינה שיודעת לתת שירות טוב.
יש לקוחות שאומרים לנו שהם לא צריכים שירות, אבל זו טעות. תמיד צריך שירות בין אם זה לביצוע שינויים, תקלות, או ייעוץ. אל תזניחו את החלק הזה.

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי?

עלות כרטיס ביקור דיגיטלי משתנה בהתאם לאיכות כרטיס הביקור הדגיטלי והיא נעה בין 250 ש"ח + מע"מ, ועד 1500 ש"ח + מע"מ לשנה.

העלות תמיד תהיה שנתית מכיוון שכשרוכשים כרטיס ביקור דיגיטלי בעצם מקבלים דף אינטרנט שמצריך שירות של תחזוקת שרתים כמו כל אתר אינטרנט.

אם הוצע לכם כרטיס ביקור דיגיטלי בעלות חד פעמית אז זה רק עניין של זמן עד שהוא יפסיק לעבוד מכיוון שאף עסק לא ימשיך לעבוד ולתחזק את השרתים ברגע שאתם לא ממשיכים לשלם לו.

מה כולל המחיר?

מחיר כרטיס הביקור הדיגיטלי כולל את בניית הכרטיס, עיצוב הכרטיס, אחסון הקבצים על שרתי החברה ותחזוקת שרתים, שזה בעצם האחריות על תקינות הכרטיס.

בנוסף, יש לוודא האם יש אפליקציה ששולחת את כרטיס הביקור בצורה אוטומטית לאחר שיחה ובמידה וכן מהי העלות שלה, מכיוון שהיא מתומחרת בנפרד. 

שימו לב – יש שירות נוסף חשוב מאוד והוא בעצם הייעוץ והליווי בבניית הכרטיס וברוב החברות לא מקבלים שירות כזה! בהמשך המאמר יש פירוט בנושא.

עיצוב הכרטיס לפי מיתוג ולוגו:

לרוב עיצוב של כרטיס ביקור דיגיטלי ייעשה לפי המיתוג או הלוגו של העסק שמבקש את כרטיס הביקור. בנייה ועיצוב של כרטיס ביקור דיגיטלי אינם כוללים בתוכם שירות של עיצוב לוגו ומיתוג עסקי.

יחד עם זאת, לקוחות שמגיעים אלינו ללא לוגו יכולים לבחור להשתמש בשירות שלנו של מיתוג עסקי ועיצוב לוגו, או לבנות כרטיס ביקור ללא לוגו.

הסטודיו שלנו מיומן מאוד ומייצר עבודות מדהימות גם לעסקים לא ממותגים, וזה אחד היתרונות בעבודה איתנו.

עיצוב לוגו וכרטיס ביקור לשיראל מלול | אדריכלית ומעצבת פנים

מה לגבי כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם?

התשובה במקרה הזה פשוטה – אין שום דבר איכותי בחינם וזה בדיוק אותו דבר עם כרטיס ביקור דיגיטלי.

כרטיס ביקור בחינם לא יהיה מעוצב בצורה יפה ואף אחד לא מבטיח לכם שאחרי שהעברתם אותו לכמה מאות לקוחות פוטנציאלים הוא פשוט ייעלם מהרשת.

מניסיון שלנו, בדרך כלל כרטיס ביקור בחינם הוא דרך של חברות להשיג טלפונים של לקוחות פוטנציאליים חדשים ואז להציע להם שדרוג לפיצ'רים נוספים בעלות כספית, מכיון שהם יודעים שהכרטיס בחינם הוא לא פרקטי ומתישהו תצטרכו לשדרג אותו.

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלנו מתחילים ב-640 ש"ח + מע"מ לשנה והמחיר משתנה בהתאם לכמות כרטיס הביקור הנדרשים ולכמה זמן רוכשים את כרטיס הביקור הדיגיטלי.

במידה ויש צורך במספר גדול יותר של כרטיסי ביקור דיגיטליים (יחידות בודדות, עשרות או מאות) צרו איתנו קשר ונוציא לכם הצעת מחיר מסודרת.

Get Marketing - כרטיסי ביקור יוקרתיים בהתאמה אישית

כרטיסי הביקור של גט מרקטינג הם כרטיסי הביקור הדיגיטליים המובילים בישראל.

אנו מעניקים לכלל לקוחותינו חוויה אישית ללא פשרות המתחילה מאפיון נכון ומותאם לאופי של כל עסק, ממשיכה בעיצוב יוקרתי ומוקפד של כרטיס ביקור מרשים וייחודי, ונשארת כל העת עם שירות לקוחות מקצועי וזמין במהלך השנה.

בדרך הזו לקוח המקבל באופן דיגיטלי את כרטיס הביקור של העסק, יוכל להיחשף אל מידע מקיף ומועיל שיאפשר לו ליהנות מקבלת שירות בלחיצת כפתור כמו חיוג מהיר, שליחת הודעת ווטסאפ, ניווט אל העסק, צפייה בפרופיל הפייסבוק ואינסטגרם / Linkedin ועוד.

בנוסף להכל – לכרטיס הביקור שלנו אפליקציה נלווית שמתאימה למכשירים אנדרואיד ושולחת את הכרטיס לכל מי שמחייג אליכם ישר לוואטסאפ בלי כל מאמץ.

לקבלת הצעת מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי ופרטים נוספים, מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

הכנסו לצפייה בדוגמאות של כרטיסי הביקור שלנו!

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן