כמה עולה כרטיס ביקור?

כמה עולה כרטיס ביקור?

אפשר ורצוי לשתף את המאמר:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

כרטיסי ביקור היו מאז ומעולם מצרך חשוב ובלתי נפרד מכל עסק, גדול או קטן. לאחר פגישה עם משקיע פוטנציאלי, לקוח מזדמן שנכנס לחנות בפעם הראשונה, לקוח וותיק שרוצה להתעדכן בשעות הפעילות ואף ספקים המעוניינים לקבל מידע מקיף על העסק – כל אלו יוכלו לקבל את מבוקשם באמצעות כרטיס הביקור של העסק.

בעידן הדיגיטלי של היום, גם כרטיסי הביקור עברו שדרוג והפכו להיות דיגיטליים ונגישים אף יותר עבור כל לקוח המעוניין לקבל מידע על העסק. כמו השינוי הדיגיטלי שנוצר בתחום זה, גם מחירי כרטיסי הביקור השתנו לחלוטין וכעת מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי גבוה יותר לעומת כרטיס ביקור מודפס.

הסיבה לכך נעוצה בייחודיות של כרטיסי הביקור הדיגיטליים, והתרומה המשמעותית שהם מעניקים לכל עסק שמחליט להתאים את עצמו לעולם השיווק הדיגיטלי של היום.

הייחודיות של כרטיסי ביקור דיגיטליים

כדי להמחיש את הייחודיות של כרטיסים כאלו, נביא כאן דוגמה קצרה שוודאי כל לקוח נתקל בה לפחות פעם אחת:

לקוח נכנס לראשונה לקונדיטוריה בעיר מגוריו כדי לרכוש עוגה לשבת. המוכר היה אדיב, מקצועי וגם מכירתי והצליח לשכנע את הלקוח לרכוש גם מארז עוגיות בנוסף לעוגה. לפני שהלקוח המשיך לדרכו, המוכר הגיש לידיו גם את כרטיס הביקור של העסק, הכולל מידע מקיף וגם טלפון וכתובת אימייל ליצירת קשר.

כיוון שהעוגה הייתה יוצאת מן הכלל והותירה רושם רב עבור הלקוח ואורחיו, הוא החליט לבצע רכישה חוזרת ואף גדולה יותר מאותה קונדיטוריה. לשם כך הוא נעזר בכרטיס הביקור כדי ליצור קשר עם החנות ולבצע הזמנה מהירה, אך בגלל חוסר תשומת לב הוא חייג מספר שגוי שגרם לו לוותר על הניסיונות ליצירת קשר וביצוע רכישה.

למרות שהטעות במקרה זה התרחשה בגלל חוסר תשומת לב של הלקוח, וכך נוצר הפסד עבור החנות, עם כרטיס ביקור דיגיטלי מקרים שכאלו לא יוכלו לקרות! כרטיס הביקור הדיגיטלי מרכז בתוכו את כל הפרטים הנוגעים לעסק, כולל פרטי יצירת קשר המאפשרים התקשרות מהירה ופשוטה בלחיצת כפתור אחת בלבד.

Get Marketing – כרטיסי ביקור יוקרתיים בהתאמה אישית

כרטיסי הביקור של חברתנו, הינם כרטיסי הביקור הדיגיטליים המובילים בארץ. אנו מעניקים לכלל לקוחותינו חוויה אישית ללא פשרות המתחילה מאפיון נכון ומותאם לאופי של כל עסק, ממשיכה בעיצוב יוקרתי ומוקפד של כרטיס ביקור מרשים וייחודי, ונשארת כל העת עם שירות לקוחות מקצועי וזמין במהלך השנה.

בדרך הזו לקוח המקבל באופן דיגיטלי את כרטיס הביקור של העסק, יוכל להיחשף אל מידע מקיף ומועיל שיאפשר לו ליהנות מקבלת שירות בלחיצת כפתור כמו חיוג מהיר, שליחת הודעת ווטסאפ, ניווט אל העסק, צפייה בפרופיל הפייסבוק ו/ או אינסטגרם ועוד.

לקבלת הצעת מחיר על כרטיס ביקור דיגיטלי ופרטים נוספים, מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

נשמח להכיר אותך

השאירו פרטים והתקדמו לכרטיס הביקור הדיגיטלי של Get-Marketing

אפשר ורצוי לשתף את המאמר:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

מאמרים נוספים

כרטיס ביקור לעורך דין

כרטיס ביקור לעורך דין

נכון לשנת 2018 ישנם מעל שמונים אלף עורכי דין בישראל שהוסמכו לעסוק בתחום, וקיבלו רישיון רשמי מטעם המדינה. מספרים אלו מעידים על הצורך הגובר של

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing. כלי שיווק בסיסי לכל עסק במדינת ישראל.

don't call us.
we will coconut
you

organic pop up market store is heading your way​

Send this to a friend