כמה עולה כרטיס ביקור?

כמה עולה כרטיס ביקור?

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

כרטיסי ביקור היו מאז ומעולם מצרך חשוב ובלתי נפרד מכל עסק, גדול או קטן. לאחר פגישה עם משקיע פוטנציאלי, לקוח מזדמן שנכנס לחנות בפעם הראשונה, לקוח וותיק שרוצה להתעדכן בשעות הפעילות ואף ספקים המעוניינים לקבל מידע מקיף על העסק – כל אלו יוכלו לקבל את מבוקשם באמצעות כרטיס הביקור של העסק.

בעידן הדיגיטלי של היום, גם כרטיסי הביקור עברו שדרוג והפכו להיות דיגיטליים ונגישים אף יותר עבור כל לקוח המעוניין לקבל מידע על העסק ובעצם מהווים מיני אתר לעסקים. כמו השינוי הדיגיטלי שנוצר בתחום זה, גם עלות כרטיס ביקור דיגיטלי השתנתה לחלוטין וכעת מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי גבוה יותר לעומת כרטיס ביקור מודפס.

הסיבה בגללה כרטיס ביקור דיגיטלי יקר יותר מכרטיס ביקור רגיל, נעוצה בייחודיות ובעיצוב של כרטיסי הביקור הדיגיטליים, והתרומה המשמעותית שהם מעניקים לכל עסק שמחליט להתאים את עצמו לעולם השיווק הדיגיטלי של היום.

מחיר כרטיס ביקור

הייחודיות של כרטיסי ביקור דיגיטליים

אז לפני שנבין מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי  ונבין בדיוק כמה עולה כרטיס ביקור כדי להמחיש את הייחודיות של כרטיסים כאלו, נביא כאן דוגמה קצרה שוודאי כל לקוח נתקל בה לפחות פעם אחת:

לקוח נכנס לראשונה לקונדיטוריה בעיר מגוריו כדי לרכוש עוגה לשבת. המוכר היה אדיב, מקצועי וגם מכירתי והצליח לשכנע את הלקוח לרכוש גם מארז עוגיות בנוסף לעוגה. לפני שהלקוח המשיך לדרכו, המוכר הגיש לידיו גם את כרטיס הביקור של העסק, הכולל מידע מקיף וגם טלפון וכתובת אימייל ליצירת קשר.

כיוון שהעוגה הייתה יוצאת מן הכלל והותירה רושם רב עבור הלקוח ואורחיו, הוא החליט לבצע רכישה חוזרת ואף גדולה יותר מאותה קונדיטוריה. לשם כך הוא נעזר בכרטיס הביקור כדי ליצור קשר עם החנות ולבצע הזמנה מהירה, אך בגלל חוסר תשומת לב הוא חייג מספר שגוי שגרם לו לוותר על הניסיונות ליצירת קשר וביצוע רכישה.

למרות שהטעות במקרה זה התרחשה בגלל חוסר תשומת לב של הלקוח, וכך נוצר הפסד עבור החנות, עם כרטיס ביקור דיגיטלי מקרים שכאלו לא יוכלו לקרות! כרטיס הביקור הדיגיטלי מרכז בתוכו את כל הפרטים הנוגעים לעסק, כולל פרטי יצירת קשר המאפשרים התקשרות מהירה ופשוטה בלחיצת כפתור אחת בלבד.

מחיר כרטיס ביקור

Get Marketing - כרטיסי ביקור יוקרתיים בהתאמה אישית

כרטיסי הביקור של חברתנו, הינם כרטיסי הביקור הדיגיטליים המובילים בארץ. אנו מעניקים לכלל לקוחותינו חוויה אישית ללא פשרות המתחילה מאפיון נכון ומותאם לאופי של כל עסק, ממשיכה בעיצוב יוקרתי ומוקפד של כרטיס ביקור מרשים וייחודי, ונשארת כל העת עם שירות לקוחות מקצועי וזמין במהלך השנה.

בדרך הזו לקוח המקבל באופן דיגיטלי את כרטיס הביקור של העסק, יוכל להיחשף אל מידע מקיף ומועיל שיאפשר לו ליהנות מקבלת שירות בלחיצת כפתור כמו חיוג מהיר, שליחת הודעת ווטסאפ, ניווט אל העסק, צפייה בפרופיל הפייסבוק ו/ או אינסטגרם ועוד.

אז כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי? לקבלת הצעת מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי ופרטים נוספים, מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לפרטים והצעת מחיר

מאמרים נוספים:

מנה מנצחת: כרטיס ביקור דיגיטלי חכם לשפים

מנה מנצחת: כרטיס ביקור דיגיטלי חכם לשפים

כרטיס ביקור דיגיטלי חכם לשפים הביקוש לשפים פרטיים תמיד היה גבוה, אך בזכות משבר הקורונה נסק משמעותית! המסעדות שנסגרו (והספיקו להיפתח מחדש), החשש לאכול במסעדות סגורות וצפופות, תווים ירוקים וסגולים ואפילו רשימות ההמתנה הארוכות לשולחן פנוי – כל אלו עודדו רבים לזנוח את המסעדות, ולהזמין

כרטיס ביקור ליועץ נדל"ן

כרטיס ביקור ליועץ נדל"ן ומשרדי תיווך

כרטיס ביקור ליועץ נדל"ן או משרד תיווך הביקוש הגובר בשנים האחרונות לנדל"ן, הן למטרות מגורים והן למטרות השקעה, הפכו את יועצי הנדל"ן ומשרדי התיווך למבוקשים במיוחד. במקרים רבים, למשל כאשר המשקיעים הינם אנשים עסוקים ואין להם פנאי לסקור כל הזדמנות לרכישה, וכאשר רוכשים פוטנציאליים אינם

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

עשינו עסק: כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

ברשותכם, בואו נצא רגע למסע מדומיין ביום אופייני בעסק שלכם: אתם מקבלים טלפון ממתעניין שקיבל עליכם המלצות חמות. בשיחה ביניכם, אתם עונים על שאלותיו, מפרטים בפניו את תועלות המוצר שלכם וגם מציעים לו מחיר. בסיום השיחה, הוא מבקש שתשלחו לו קישור לעמוד הפייסבוק העסקי, מספר

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing. כלי שיווק חיוני לכל עסק!

 © 2021 Get Marketing. All Rights Reserved.

Send this to a friend