הבלוג של גט מרקטינג - כרטיס ביקור דיגיטלי

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי?

שיתוף

כמה עולה כרטיס ביקור?

כרטיסי ביקור היו מאז ומעולם מצרך חשוב ובלתי נפרד מכל עסק, גדול או קטן. לאחר פגישה עם משקיע פוטנציאלי, לקוח מזדמן שנכנס לחנות בפעם הראשונה, לקוח וותיק שרוצה להתעדכן בשעות הפעילות ואף ספקים המעוניינים לקבל מידע מקיף על העסק – כל אלו יוכלו לקבל את מבוקשם באמצעות כרטיס הביקור של העסק.

בעידן הדיגיטלי של היום, גם כרטיסי הביקור עברו שדרוג והפכו להיות דיגיטליים ונגישים אף יותר עבור כל לקוח המעוניין לקבל מידע על העסק ובעצם מהווים מיני אתר לעסקים.

כמו השינוי הדיגיטלי שנוצר בתחום זה, גם עלות כרטיס ביקור דיגיטלי השתנתה לחלוטין וכעת מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי גבוה יותר לעומת כרטיס ביקור מודפס.

הסיבה בגללה כרטיס ביקור דיגיטלי יקר יותר מכרטיס ביקור רגיל, נעוצה בייחודיות ובעיצוב של כרטיסי הביקור הדיגיטליים, והתרומה המשמעותית שהם מעניקים לכל עסק שמחליט להתאים את עצמו לעולם השיווק הדיגיטלי של היום.

מחיר כרטיס ביקור

הייחודיות של כרטיסי ביקור דיגיטליים

אז לפני שנבין מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי  ונבין בדיוק מה מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי כדי להמחיש את הייחודיות של כרטיסים כאלו, נביא כאן דוגמה קצרה שוודאי כל לקוח נתקל בה לפחות פעם אחת:

לקוח נכנס לראשונה לקונדיטוריה בעיר מגוריו כדי לרכוש עוגה לשבת. המוכר היה אדיב, מקצועי וגם מכירתי והצליח לשכנע את הלקוח לרכוש גם מארז עוגיות בנוסף לעוגה.

לפני שהלקוח המשיך לדרכו, המוכר הגיש לידיו גם את כרטיס הביקור של העסק, הכולל מידע מקיף וגם טלפון וכתובת אימייל ליצירת קשר.

כיוון שהעוגה הייתה יוצאת מן הכלל והותירה רושם רב עבור הלקוח ואורחיו, הוא החליט לבצע רכישה חוזרת ואף גדולה יותר מאותה קונדיטוריה.

לשם כך הוא נעזר בכרטיס הביקור כדי ליצור קשר עם החנות ולבצע הזמנה מהירה, אך בגלל חוסר תשומת לב הוא חייג מספר שגוי שגרם לו לוותר על הניסיונות ליצירת קשר וביצוע רכישה.

למרות שהטעות במקרה זה התרחשה בגלל חוסר תשומת לב של הלקוח, וכך נוצר הפסד עבור החנות, עם כרטיס ביקור דיגיטלי מקרים שכאלו לא יוכלו לקרות!

כרטיס הביקור הדיגיטלי מרכז בתוכו את כל הפרטים הנוגעים לעסק, כולל פרטי יצירת קשר המאפשרים התקשרות מהירה ופשוטה בלחיצת כפתור אחת בלבד.

מחיר כרטיס ביקור

Get Marketing - כרטיסי ביקור יוקרתיים בהתאמה אישית

כרטיסי הביקור של חברתנו, הינם כרטיסי הביקור הדיגיטליים המובילים בארץ.

אנו מעניקים לכלל לקוחותינו חוויה אישית ללא פשרות המתחילה מאפיון נכון ומותאם לאופי של כל עסק, ממשיכה בעיצוב יוקרתי ומוקפד של כרטיס ביקור מרשים וייחודי, ונשארת כל העת עם שירות לקוחות מקצועי וזמין במהלך השנה.

בדרך הזו לקוח המקבל באופן דיגיטלי את כרטיס הביקור של העסק, יוכל להיחשף אל מידע מקיף ומועיל שיאפשר לו ליהנות מקבלת שירות בלחיצת כפתור כמו חיוג מהיר, שליחת הודעת ווטסאפ, ניווט אל העסק, צפייה בפרופיל הפייסבוק ו/ או אינסטגרם ועוד.

אז כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי? לקבלת הצעת מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי ופרטים נוספים, מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

הכנסו לצפייה בדוגמאות של כרטיסי הביקור שלנו!

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם