הבלוג של גט מרקטינג - כרטיס ביקור דיגיטלי

מיני אתר לעסקים – פתרון מושלם

שיתוף

מיני אתר לעסקים - פתרון מושלם

העולם עובר לדיגיטל, ובמיוחד בתקופה הנוכחית המאלצת עסקים רבים להישאר זמינים עבור לקוחותיהם באמצעות רשת האינטרנט. כדי להצליח לגבור על עסקים אחרים הנוכחים ברשת ולמשוך כמה שיותר לקוחות, חשוב להגביר את המודעות לעסק עם מיני אתר שיופיע בכל פלטפורמה דיגיטלית בה הגולשים משתמשים מדי יום כמו רשתות חברתיות, מנוע חיפוש, אתרי חדשות וכו

מהו מיני אתר לעסקים?

מיני אתר, ובשמו הנוסף והנפוץ יותר מיני סייט לעסק, הינו אתר אינטרנט קטן המציג מידע ממוקד על העסק ומציע לגולשים מגוון אפשרויות לבחירה כמו ביצוע רכישה, יצירת קשר ישיר עם העסק, מעבר אל נכס דיגיטלי אחר ומורחב השייך לעסק (אתר רשמי של החברה, פרופיל פייסבוק / אינסטגרם), השארת פרטים לקבלת שיחה חוזרת ועוד.

למעשה ניתן לומר כי מיני אתר נועד להעביר מסר לגולש כי העסק זמין עבורו תמיד בכל מקום ובכל זמן, ומשאיר בידיו את אפשרות הבחירה בנוגע לפעולותיו וצרכיו – וכל זאת באמצעות דף אינטרנט בודד המרכז בתוכו את כל המידע הרלוונטי.

עיצוב לוגו וכרטיס ביקור לימית מוריה ישראל| עורכת דין

מיני אתר – לאיזה עסקים הוא מומלץ?

כיוון שמיני אתר לעסקים מציע לגולשים אינספור אפשרויות הרלוונטיות עבורם, זהו פתרון אפקטיבי עבור כל עסק קטן או גדול. כיוון שמיני אתר משמש בסופו של דבר כאתר אינטרנט, זהו פתרון מושלם עבור עסקים שאינם מחזיקים בבעלותם אתר אינטרנט רשמי של החברה

המיני סייט יכול לשמש עסקים רבים לכל צורך הרלוונטי להם, בין אם מדובר על חברה גדולה ומוכרת המעוניינת להגדיל את מאגר הלקוחות בקמפיין שיווקי קצר וממוקד, או לחברה קטנה וביתית המעוניינת להגביר את הנוכחות ברשת באופן קבוע ללא תחזוקה של אתר אינטרנט גדול או פרופיל של רשת חברתית.

בנייה ועיצוב של מיני אתר

מיני אתר משמש לרוב כאתר תדמית של העסק, ולכן העיצוב של אתר כזה הוא עניין שאין להתפשר עליו. מתוך הבנה כי הפנים של העסק נמצאות בראש ובראשונה ובאופן גלוי ברחבי הרשת, אנו בחברת get-marketing מקדישים עבור לקוחותינו את הידע והניסיון שלנו בכדי לבנות עבורם מיני אתר שאי אפשר להתעלם ממנו.

חברתנו מתמחה בבנייה ועיצוב של אתרי תדמית המתחילים באפיון מקצועי התואם את הצרכים והאופי של כל עסק בהתאמה אישית. על מנת להגביר את התועלת השיווקית ללקוחותינו, פיתחנו מיני אתר לעסקים ייחודי המשלב כרטיס ביקור ודף נחיתה במוצר אחד

עיצוב לוגו וכרטיס ביקור למאיר קולטקר | יועץ פיננסי

get-marketing – עיצוב אתרים קטנים עם יתרונות גדולים

לכל מיני סייט יש כתובת URL ייחודית לו, ממש כפי שיש לכל דף אינטרנט ברחבי הרשת, ולכן ניתן להגדיר את הופעתו של המיני אתר שאנו בונים באופן חופשי ועל פי בחירה אישית של העסק. כך ניתן לשלב את האתר בקמפיינים ממומנים ברשתות חברתיות, כדף נחיתה אטרקטיבי, ככרטיס ביקור דיגיטלי הנשלח באמצעות הודעת ווטסאפ ועוד מגוון אפשרויות נוספות.

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן