מה הופך כרטיס ביקור ליוקרתי?

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

פגישות עסקיות הן נושא רב חשיבות עבור עסקים רבים, ובמיוחד אם מדובר על פגישה עסקית עם משקיעים פוטנציאליים. לכן אין ספק כי תחושת ההחמצה היא מוצדקת, אם לאחר פגישת עסקים מוצלחת גילית כי לא נותרו ברשותך כרטיסי ביקור למסור לקולגות איתם נפגשת. לאחר כמה דקות של חיפוש מצאת כרטיס ביקור ישן עם מספר טלפון שאינו מעודכן, ולכן נאלצת למסור אותו בשינוי ידני של המספר הנוכחי של העסק.

תרחיש כזה הוא אחד מהפחדים הגדולים של כל עסק – מסירת כרטיס ביקור שאינו מעודכן יכולה לפגוע בתדמית של העסק, ולכן עם כרטיס ביקור דיגיטלי דבר כזה לא יכול לקרות. אנו בחברת Get Marketing פיתחנו כרטיס ביקור דיגיטלי יוקרתי וייחודי שבעזרתו תמיד תהיו מוכנים בכל פגישה עסקית, תייעלו את ההתנהלות עם ספקים שונים ותעניקו חוויית שימוש יוצאת דופן ללקוחות קיימים ופוטנציאלים.

כיצד כרטיס ביקור דיגיטלי עוזר לעסק?

תפקידו של כרטיס הביקור הוא להציג פרטים כלליים על עסק כמו מידע על שעות פעילות, כתובת, דרכים ליצירת קשר וכו'. כאשר מידע זה מוצג על גבי כרטיס ביקור עשוי נייר, המידע מועבר ללקוחות באופן מונוטוני ודיי משעמם. בנוסף כרטיס נייר יכול להיאבד או להיזרק (וזה מה שיקרה כנראה), וכך הלקוח עשוי לשכוח את הפרטים החשובים האלו ובמקום זאת לפנות אל עסק מתחרה.

כרטיס ביקור דיגיטלי לא מאפשר שדבר כזה יקרה, כיוון שהוא נגיש באופן מקוון עבור קהל הלקוחות של העסק. בדרך הזו לקוח, ספק ומשקיע פוטנציאלי יכולים להשאיר את העסק נגיש בטלפון שלהם וכך גם בתודעה שלהם. בלחיצת כפתור בלבד הם יוכלו ליצור קשר בדרכים שונות, לנווט עד מקום העסק, להיחשף אל האתר או פרופילים ברשתות החברתיות ועוד מגוון אפשרויות מיוחדות נוספות.

כרטיס ביקור מרשים שקשה להתעלם ממנו

כרטיס ביקור מציג מידע כללי על העסק, ולמעשה מעניק מבט מקדים על החוזקות והאיכות שלו. כדי שייווצר הרושם הנכון אצל הלקוחות, אנו מעצבים כרטיס ביקור מוקפד ואסתטי שפשוט אי אפשר להתעלם ממנו. לאחר תהליך אפיון מחושב ומותאם אישית לאופי ולסגנון העסק, סטודיו העיצוב שלנו בונה את הקו העיצובי של כרטיס הביקור באופן מקצועי וללא פשרות.

מיתוג עסקי מנצח עם כרטיס הביקור של Get Marketing

כאמור, כרטיס ביקור דיגיטלי זמין תמיד ובכל מצב. נוסף לכך, כיוון שמדובר על כרטיס ביקור אונליין, הוא מופיע בחיפוש בגוגל מעניק חשיפה רחבה עבור עסקים בפלטפורמות דיגיטליות שונות ברחבי רשת האינטרנט. כדי למקסם את התועלת השיווקית של כרטיס הביקור, שילבנו בו כלים דיגיטליים של מיני סייט ודף נחיתה שיאפשרו להגדיל את החשיפה ברשת ויספקו מיתוג מנצח בכל ערוץ פרסומי בדיגיטל.

מאמרים נוספים:

כרטיס ביקור לצלמים

כרטיס ביקור לצלמים | איך עושים שיווק קל לצלם / צלמת

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי לצלם או צלמת? כרטיס ביקור דיגיטלי לתחום הצילום (לצלם או צלמת) הוא מיני אתר המרכז את כל המידע על הסטודיו לצילום במקום אחד, בצורה נוחה ומרוכזת עבור הלקוחות, ומעוצב בהתאמה אישית כדי ליצור רושם ראשוני גבוה אצל הלקוח שמקבל אותו.כרטיס הביקור

כרטיס ביקור לקוסמטיקאית

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי לקוסמטיקאית | שיווק חכם לקוסמטיקאית

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי לקוסמטיקאית? כרטיס ביקור דיגיטלי לקוסמטיקאית הוא אמצעי שיווק בסיסי באמצעותו כל קוסמטיקאית יכולה להציג מידע אודות הסטודיו או הקליניקה שלה, השירותים שהיא נותנת וקישורים לרשתות החברתיות שלה בעמוד שנראה טוב ומקצועי ומשדר רושם ראשוני גבוה. במאמר הזה נסביר איך עושים שיווק

כרטיס ביקור רופא שיניים

כרטיס ביקור לרופא שיניים | איך עושים שיווק למרפאות שיניים בצורה נכונה

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי לרופא שיניים? כרטיס ביקור דיגיטלי לרופא או למרפאת שיניים הוא אמצעי שיווק חכם באמצעותו כל רופא שיניים יכול לשווק את המרפאה שלו בצורה חכמה ובאמצעותו ולחסוך בעלויות הפרסום של מרפאת השיניים. במאמר הבא נסביר איך עושים שיווק קל בעזרת כרטיס ביקור

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing. כלי שיווק חיוני לכל עסק!

don't call us.
we will coconut
you

organic pop up market store is heading your way​

Send this to a friend