הקמת מיניסייט לעסקים – איך מתחילים?

הקמת מיניסייט לעסקים – איך מתחילים?

הקמת מיניסייט לעסקים - איך מתחילים?

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

הקמה של עסק חדש, קטן או גדול, מחייבת במקביל הקמה של נכס דיגיטלי שיאפשר לשווק את העסק בכל רחבי רשת האינטרנט. שיווק הוא אחד מהמהלכים העסקיים החשובים ביותר להצלחתו של עסק, ומכיוון שהשימוש ברשת הולך וגובר בכל יום – כך ניתן להגביר את המודעות והחשיפה אל העסק החדש, באמצעות אתר מעוצב ומרשים שיהיה נוכח ברשת וימשוך אליו את הגולשים לביקור בו, וכמובן יגרום להם לחזור יחד פעם נוספת ורצוי עם חברים נוספים.

מיניסייט לעסקים – הפתרןן האידיאלי לכל עסק

אתר אינטרנט נחשב לאחד מהנכסים הדיגיטליים הנחוצים ביותר לכל עסק, אך המורכבות בהקמתו, תחזוקתו ועלותו עלולה לגרום לבעלי עסקים רבים להירתע מכך ולבצע טעויות שיווקיות וכך להימנע ממימוש הפוטנציאל הגלום בעסק.

כדי למנוע זאת, ולאפשר לכל עסק לשווק את עצמו כנדרש ברחבי הרשת, אנו בחברת get-marketing פיתחנו אתר אינטרנט ייחודי המשמש כמיניסייט לעסק ומעניק מגוון יתרונות לכל עסק חדש וישן, גדול או קטן.

מהו היתרון של מיניסייט לעסקים?

מיניסייט הינו למעשה אתר אינטרנט המפורסם ברחבי הרשת, כאשר לרוב מדובר על אתר אינטרנט בהיקף קטן במיוחד המכיל לרוב דף אחד בלבד. הודות לכך, זהו מיני אתר שאינו דורש משאבים רבים מצד בעלי העסק להם הוא שייך, אך יחד עם זאת הוא מספק יתרונות מצוינים לשיווק באינטרנט ממש כמו אתרי אינטרנט סטנדרטיים.

כיצד מקימים מיניסייט?

הקמת מיניסייט לעסקים מתבצעת באופן מחושב ושקול, זאת לאחר ניתוח צרכי העסק ואפיון מיני אתר ייעודי ומותאם אישית. כיוון שמדובר על אתר אינטרנט קצר וממוקד ככל הניתן, יש לכלול בו את כל היתרונות הבולטים של העסק תוך הדגשת ייחודו על פני עסקים מתחרים אחרים.

כדי להקים מיניסייט ייחודי המושך את העין, סטודיו העיצוב שלנו מאפיין את השפה עיצובית של כל עסק כדי שהתוצאה הסופית תהיה מקצועית, ממירה ויוצאת דופן.

מיניסייט משולב לכל צורך שיווקי

כדי למקסם את היעילות של המיניסייט לכל עסק, חברתנו מתמחה בבנייה ועיצוב של אתרי תדמית המשמשים כדפי נחיתה וכרטיסי ביקור דיגיטליים. המוצר הייחודי שאנו מספקים ללקוחותינו מאפשר להתאים כל מהלך שיווקי על פי אופי ומטרתו של העסק, וכך למקסם את הצלחת השיווק והגדלת מאגר הלקוחות.

המיניסייט המשולב משמש את לקוחותינו לצרכים שיווקיים שונים כמו אתר תדמית מושך וייחודי למשקיעים פוטנציאלים, מיניסייט ממוקד ללקוחות קיימים או גם לעסקים קטנים ללא נכסים דיגיטליים, דף נחיתה אטרקטיבי לקמפיינים שיווקיים ברחבי הרשת וגם ככרטיס ביקור דיגיטלי ללקוחות פוטנציאלים חדשים.

השאירו פרטים והתקדמו לכרטיס הביקור הדיגיטלי של Get-Marketing

מאמרים נוספים:

איך עושים חתימה אוטומטית במייל

איך עושים חתימה אוטומטית במייל בדקה – המדריך המושלם

למה אתם חייבים חתימה אוטומטית חתימה בתחתית המייל היא דבר קטן וזניח שרוב בעלי העסקים לא מייחסים לו חשיבות מיוחדת, אך יכולה לתת ערך מוסף גדול מכיוון שהיא עוד אלמנט בתקשורת שלכם עם קולגות ולקוחות שיכול להיות מנוצל למטרת שיווק חכם, נכון והכי חשוב –

איך עושים רשימת תפוצה בוואטסאפ

איך עושים רשימת תפוצה בוואטסאפ | שיווק בוואטסאפ

על חגים, רשימת תפוצה, שיווק בוואטסאפ ומה שביניהם: כבעלי עסקים חובה עלינו לשמור על קשר בסיסי עם הלקוחות. הקשר הזה מזכיר להם שאנחנו קיימים, ודרכו אנו יוצרים הזדמנויות חדשות. ראש השנה וחגי תשרי בפתח הם הזדמנות מעולה ליצירת קשר עם הלקוחות, העוקבים שלנו ברשתות החברתיות

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ לכל אחד – מה זה? המדריך המלא

הקדמה ותוכן העניינים: בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים משתמשים בכרטיס ביקור דיגיטלי ועדיין, לא כולם יודעים במה מדובר, למה הוא נועד ולמה אנחנו צריכים אחד כזה בכלל. במאמר הבא נסביר: מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי? מה ההבדל בין כרטיס ביקור דיגיטלי לאתר? מה יתרונות של

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing. כלי שיווק חיוני לכל עסק!

don't call us.
we will coconut
you

organic pop up market store is heading your way​

Send this to a friend