הבלוג של גט מרקטינג - כרטיס ביקור דיגיטלי

הקמת מיניסייט לעסקים – איך מתחילים?

שיתוף

הקמת מיניסייט לעסקים - איך מתחילים?

הקמה של עסק חדש, קטן או גדול, מחייבת במקביל הקמה של נכס דיגיטלי שיאפשר לשווק את העסק בכל רחבי רשת האינטרנט. שיווק הוא אחד מהמהלכים העסקיים החשובים ביותר להצלחתו של עסק, ומכיוון שהשימוש ברשת הולך וגובר בכל יום – כך ניתן להגביר את המודעות והחשיפה אל העסק החדש, באמצעות אתר מעוצב ומרשים שיהיה נוכח ברשת וימשוך אליו את הגולשים לביקור בו, וכמובן יגרום להם לחזור יחד פעם נוספת ורצוי עם חברים נוספים.

מיניסייט לעסקים – הפתרון האידיאלי לכל עסק

אתר אינטרנט נחשב לאחד מהנכסים הדיגיטליים הנחוצים ביותר לכל עסק, אך המורכבות בהקמתו, תחזוקתו ועלותו עלולה לגרום לבעלי עסקים רבים להירתע מכך ולבצע טעויות שיווקיות וכך להימנע ממימוש הפוטנציאל הגלום בעסק.

כדי למנוע זאת, ולאפשר לכל עסק לשווק את עצמו כנדרש ברחבי הרשת, אנו בחברת get-marketing פיתחנו אתר אינטרנט ייחודי המשמש כמיניסייט לעסק ומעניק מגוון יתרונות לכל עסק חדש וישן, גדול או קטן.

עיצוב לוגו וכרטיס ביקור לאיריס מחרז | אדריכלית ומעצבת פנים

מהו היתרון של מיניסייט לעסקים?

מיניסייט הינו למעשה אתר אינטרנט המפורסם ברחבי הרשת, כאשר לרוב מדובר על אתר אינטרנט בהיקף קטן במיוחד המכיל לרוב דף אחד בלבד. הודות לכך, זהו מיני אתר שאינו דורש משאבים רבים מצד בעלי העסק להם הוא שייך, אך יחד עם זאת הוא מספק יתרונות מצוינים לשיווק באינטרנט ממש כמו אתרי אינטרנט סטנדרטיים.

כיצד מקימים מיניסייט?

הקמת מיניסייט לעסקים מתבצעת באופן מחושב ושקול, זאת לאחר ניתוח צרכי העסק ואפיון מיני אתר ייעודי ומותאם אישית. כיוון שמדובר על אתר אינטרנט קצר וממוקד ככל הניתן, יש לכלול בו את כל היתרונות הבולטים של העסק תוך הדגשת ייחודו על פני עסקים מתחרים אחרים.

כדי להקים מיניסייט ייחודי המושך את העין, סטודיו העיצוב שלנו מאפיין את השפה עיצובית של כל עסק כדי שהתוצאה הסופית תהיה מקצועית, ממירה ויוצאת דופן.

עיצוב לוגו וכרטיס ביקור לחלי כהן פרח | יועצת פיננסית

מיניסייט משולב לכל צורך שיווקי

כדי למקסם את היעילות של המיניסייט לכל עסק, חברתנו מתמחה בבנייה ועיצוב של אתרי תדמית המשמשים כדפי נחיתה וכרטיסי ביקור דיגיטליים. המוצר הייחודי שאנו מספקים ללקוחותינו מאפשר להתאים כל מהלך שיווקי על פי אופי ומטרתו של העסק, וכך למקסם את הצלחת השיווק והגדלת מאגר הלקוחות.

המיניסייט המשולב משמש את לקוחותינו לצרכים שיווקיים שונים כמו אתר תדמית מושך וייחודי למשקיעים פוטנציאלים, מיניסייט ממוקד ללקוחות קיימים או גם לעסקים קטנים ללא נכסים דיגיטליים, דף נחיתה אטרקטיבי לקמפיינים שיווקיים ברחבי הרשת וגם ככרטיס ביקור דיגיטלי ללקוחות פוטנציאלים חדשים.

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן