הבלוג של גט מרקטינג - כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור חכם – הפנים של העסק!

שיתוף

כרטיס ביקור חכם

אתם רוצים להבטיח רושם ראשוני מחמיא, ליהנות מבידול תדמיתי ולהפוך כמה שיותר שיחות "מתעניינים" לשיחות מכירה? במידה שכן, כרטיס ביקור חכם עשוי להתאים לכם! כרטיסי הביקור מתאימים לכל בעלי העסקים – מקוסמטיקאיות, דרך מאמני כושר ועד שפים פרטיים. בקרוב מאד, תוכלו גם אתם להתגאות בכרטיס שיספר את סיפורכם על בסיס הנרטיב שאתם תקבעו. עד אז, אנו שמחים להציג בפניכם את כרטיסי הביקור החכמים והיתרונות הנלווים להם.

אז מה הופך את כרטיס הביקור ל"חכם"?

אתם יודעים היטב מהם כרטיסי ביקור ויתכן כי אף עושים בהם שימוש. עם זאת, מהו כרטיס ביקור חכם ומה מייחד אותו? שלא כמו כרטיס הביקור מנייר, כרטיס הביקור החכם – דיגיטלי! מכאן, שלא נדרשות הדפסות, בזבוז נייר ובטח שלא סחיבת הכרטיסים אתכם ממקום למקום. וחוויית שליחת-קבלת הכרטיס? אדירה!

 

כרטיס ביקור חכם – כרטיס הביקור הדיגיטלי, מאפשר לכם להפיץ בקלות, מהירות ובאופן אוטומטי את פרטי ההתקשרות שלכם! מעבר לפרטים האישיים – שם העסק, מספר הטלפון וכתובת המייל, תוכלו לשלב בכרטיס גם קישורים שיאפשרו ללקוח המתעניין להיחשף לפעילותכם העסקית: החל מקישורים לרשתות החברתיות ועד אתר הבית המפואר. 

להשקיע בהקמת דף נחיתה? יש כרטיס ביקור חכם!

לכל בעל עסק, בהתאם לשירותיו ומטרותיו העסקיות, עשוי להתאים אתר אינטרנט שונה. בעלי עסקים רבים (ואולי כך גם אתם), מסתפקים בדף נחיתה מכירתי-שיווקי. אם גם אתם מעוניינים בדף קטנטן על פני אתר גדול, חכו רגע לפני שאתם משקיעים את זמנכם וכספכם בו. מדוע? משום שעיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי יעשה את העבודה, ויספק לכם ערך כפול: אתר בית עם כרטיס ביקור. כרטיס הביקור הדיגיטלי מגלם בתוכו את התכונות הדומיננטיות של דפי הנחיתה, ו"מועשר" בתכונות נוספות שהופכות אותו גם לכרטיס ביקור חכם. 

הקשר שבין כרטיס ביקור דיגיטלי והגדלת חשיפה ברשתות

אז איך תוכלו להגדיל את כמות הלייקים, השיתופים והעוקבים שלכם בפייסבוק ובאינסטגרם? לשאלה הזו יש מספר תשובות, כאשר אחת מהן היא כרטיס ביקור חכם. ואיך זה עובד?

  • לאחר פגישה עסקית מוצלחת / שיחה טלפונית, שלחו את כרטיס הביקור שלכם ללקוח
  • הלקוח יתרשם מעמוד האודות שלכם, גלריית תמונות וככל הנראה גם יכנס לפרופיל שלכם בפייסבוק
  • בעמוד העסקי הלקוח יקרא המלצות, ילמד את פעילותכם ולבסוף גם יעשה לכם LIKE…

אז איך הכרטיסים החכמים נראים ו"מרגישים"?

במידה שטרם נשלח אל הטלפון שלכם כרטיס ביקור דיגיטלי, אנו מזמינים אתכם להתנסות ו"להרגיש" את החוויה. עם לחיצה על "העבודות שלנו", תוכלו להתרשם ממגוון כרטיסי ביקור שהפקנו ללקוחותינו. שימו לב כי כל כרטיס מאופיין באריזה עיצובית שונה, זאת מאחר שחשוב לנו להתאים את הכרטיס לאופיו של כל עסק. כרטיסי הביקור החכמים משמרים את להבת ההתעניינות של הלקוח, מבססים תשתית להתקשרות נוספת ולבסוף – למכירה. 

מעוניינים בהצעת מחיר עבור כרטיס ביקור חכם לעסק? התקשרו כעת! 052-399-8588

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן