לאיזה עסקים מומלץ לעבוד עם כרטיס ביקור דיגיטלי?

לאיזה עסקים מומלץ לעבוד עם כרטיס ביקור דיגיטלי?

אפשר ורצוי לשתף את המאמר:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

בעידן הדיגיטלי של היום, כרטיס הביקור הדיגיטלי הפך להיות חלק בלתי נפרד מכל עסק וחברה. מעבר לעובדה כי כרטיסי הביקור המודפסים נחשבים למיושנים, כמו כל מסמך ופריט מודפס אחר, אין ספק כי הם אינם מעניקים שימוש יעיל ונוח כפי שכרטיסי הביקור הדיגיטליים מאפשרים לעשות. 

הדרך ליצירת קשר עם עסק רלוונטי מעולם לא הייתה פשוטה יותר. כיוון שכרטיס הביקור מוצג באופן מקוון באמצעות מכשיר דיגיטלי המחובר לרשת האינטרנט, מחזיק הכרטיס יכול לעשות בו שימוש פשוט ואפקטיבי בלחיצת כפתור אחת בלבד. 

כך ניתן ליצור קשר מהיר עם החנות, לנווט עם הרכב אל המשרד, לשלוח פנייה דרך כתובת האימייל, לצפות בפרופילים המופיעים ברשתות חברתיות, לקרוא המלצות וחוות דעת ועוד אינספור פעולות נוספות.

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים קטנים וגדולים

כיוון שכרטיסי הביקור הדיגיטליים מאפשרים לבצע מגוון פעולות באופן פשוט ונוח, ניתן לומר כי כרטיסים מסוג זה מתאימים לכל עסק – גדול ועד קטן. נוסף למידע יעיל ונגיש עבור קהל הלקוחות, משקיעים, ספקים וקולגות כרטיס הביקור הדיגיטלי מעניק לעסק דרך שיווקית נוספת ואיכותית, זאת באמצעות התממשקות הקיימת בין כרטיס הביקור לנכסים דיגיטליים אחרים העומדים לרשות החברה.

משום שכרטיס הביקור מהווה את הפנים של העסק, עליו להכיל כמה שיותר פרטים רלוונטיים שישרתו את קהל הלקוחות והמתעניינים במותג. כך לדוגמה לקוח פוטנציאלי יכול להיחשף אל פרופיל עסקי הקיים בפייסבוק, או משקיע עתידי יקבל נקודת מבט נוספת ורחבה יותר באמצעות צפייה בפרופיל אינסטגרם המכיל תמונות ותוכן רלוונטי נוסף.

כרטיס ביקור דיגיטלי לנותני שירות

באופן כללי כרטיס ביקור אונליין יכול להעניק חווית שימוש איכותית ונוחה לכל אדם הזקוק למידע והכוונה על העסק, ולכן זהו מצרך מהותי במיוחד עבור כל עסק הנותן שירות ללקוחותיו החל ממשרד עו"ד, דרך מעצבים ואדריכלים ועד עסקים בעלי חנויות פיזיות ומקוונות המוכרות מוצרים.

כרטיס הביקור הדיגיטלי נועד להוביל את קהל המתעניינים לקבלת החלטה מתאימה וליצירת קשר, לביצוע רכישה או אפילו לשיתוף ושליחה למכר או בן משפחה. כך העסק מקבל הזדמנות נהדרת להגדלת החשיפה ברחבי הרשת, ולהישאר תמיד נגיש ורלוונטי במכשיר הדיגיטלי של הלקוח / משקיע פוטנציאלי.

למה דווקא אנחנו?

כרטיס הביקור הדיגיטלי של חברת Get Marketing משלב אתר תדמית מקצועי יחד עם כרטיס ביקור, ופותח בפני עסקים רבים את האפשרות לפרסום ושיווק אפקטיבי וממיר יותר בעזרת מיניסייט ייחודי ומושך. כדי להעביר את המסר והחוזקות של כל עסק, אנו מעצבים את כרטיסי הביקור בהתאמה אישית על פי אופי וקונספט החברה, ובאופן קפדני ויוקרתי שקשה להתעלם ממנו.

באמצעות האפליקציה הייחודית שכל לקוחותינו נהנים ממנה, גם אתם תוכלו לשמור את הלקוחות קרובים אליכם עם שירות המאפשר שיתוף אוטומטי של כרטיס הביקור הדיגיטלי בכל שיחה שלא נענתה, לאחר שיחת מכירה עם משקיע פוטנציאלי, שיחת התעניינות עם לקוח חדש וכל הזדמנות אחרת שתחליטו בעצמכם.

לא בטוחים אם אתם צריכים כרטיס ביקור דיגיטלי? דברו איתנו ונשמח ביחד להתאים עבורכם את הטוב ביותר.

נשמח להכיר אותך

השאירו פרטים והתקדמו לכרטיס הביקור הדיגיטלי של Get-Marketing

אפשר ורצוי לשתף את המאמר:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

מאמרים נוספים

כרטיס ביקור לעורך דין

כרטיס ביקור לעורך דין

נכון לשנת 2018 ישנם מעל שמונים אלף עורכי דין בישראל שהוסמכו לעסוק בתחום, וקיבלו רישיון רשמי מטעם המדינה. מספרים אלו מעידים על הצורך הגובר של

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing. כלי שיווק בסיסי לכל עסק במדינת ישראל.

don't call us.
we will coconut
you

organic pop up market store is heading your way​

Send this to a friend