לאיזה עסקים מומלץ לעבוד עם כרטיס ביקור דיגיטלי?

לאיזה עסקים מומלץ לעבוד עם כרטיס ביקור דיגיטלי?

לאיזה עסקים מומלץ לעבוד עם כרטיס ביקור דיגיטלי?

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

בעידן הדיגיטלי של היום, כרטיס הביקור הדיגיטלי הפך להיות חלק בלתי נפרד מכל עסק וחברה. מעבר לעובדה כי כרטיסי הביקור המודפסים נחשבים למיושנים, כמו כל מסמך ופריט מודפס אחר, אין ספק כי הם אינם מעניקים שימוש יעיל ונוח כפי שכרטיסי הביקור הדיגיטליים מאפשרים לעשות. 

הדרך ליצירת קשר עם עסק רלוונטי מעולם לא הייתה פשוטה יותר. כיוון שכרטיס הביקור מוצג באופן מקוון באמצעות מכשיר דיגיטלי המחובר לרשת האינטרנט, מחזיק הכרטיס יכול לעשות בו שימוש פשוט ואפקטיבי בלחיצת כפתור אחת בלבד. 

כך ניתן ליצור קשר מהיר עם החנות, לנווט עם הרכב אל המשרד, לשלוח פנייה דרך כתובת האימייל, לצפות בפרופילים המופיעים ברשתות חברתיות, לקרוא המלצות וחוות דעת ועוד אינספור פעולות נוספות.

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים קטנים וגדולים

כיוון שכרטיסי הביקור הדיגיטליים מאפשרים לבצע מגוון פעולות באופן פשוט ונוח, ניתן לומר כי כרטיסים מסוג זה מתאימים לכל עסק – גדול ועד קטן. נוסף למידע יעיל ונגיש עבור קהל הלקוחות, משקיעים, ספקים וקולגות כרטיס הביקור הדיגיטלי מעניק לעסק דרך שיווקית נוספת ואיכותית, זאת באמצעות התממשקות הקיימת בין כרטיס הביקור לנכסים דיגיטליים אחרים העומדים לרשות החברה.

משום שכרטיס הביקור מהווה את הפנים של העסק, עליו להכיל כמה שיותר פרטים רלוונטיים שישרתו את קהל הלקוחות והמתעניינים במותג. כך לדוגמה לקוח פוטנציאלי יכול להיחשף אל פרופיל עסקי הקיים בפייסבוק, או משקיע עתידי יקבל נקודת מבט נוספת ורחבה יותר באמצעות צפייה בפרופיל אינסטגרם המכיל תמונות ותוכן רלוונטי נוסף.

כרטיס ביקור דיגיטלי לנותני שירות

באופן כללי כרטיס ביקור אונליין יכול להעניק חווית שימוש איכותית ונוחה לכל אדם הזקוק למידע והכוונה על העסק, ולכן זהו מצרך מהותי במיוחד עבור כל עסק הנותן שירות ללקוחותיו החל ממשרד עו"ד, דרך מעצבים ואדריכלים ועד עסקים בעלי חנויות פיזיות ומקוונות המוכרות מוצרים.

כרטיס הביקור הדיגיטלי נועד להוביל את קהל המתעניינים לקבלת החלטה מתאימה וליצירת קשר, לביצוע רכישה או אפילו לשיתוף ושליחה למכר או בן משפחה. כך העסק מקבל הזדמנות נהדרת להגדלת החשיפה ברחבי הרשת, ולהישאר תמיד נגיש ורלוונטי במכשיר הדיגיטלי של הלקוח / משקיע פוטנציאלי.

למה דווקא אנחנו?

כרטיס הביקור הדיגיטלי של חברת Get Marketing משלב אתר תדמית מקצועי יחד עם כרטיס ביקור, ופותח בפני עסקים רבים את האפשרות לפרסום ושיווק אפקטיבי וממיר יותר בעזרת מיניסייט לעסקים – אופן שיווק שהוא ייחודי ומושך. כדי להעביר את המסר והחוזקות של כל עסק, אנו מעצבים את כרטיסי הביקור בהתאמה אישית על פי אופי וקונספט החברה, ובאופן קפדני ויוקרתי שקשה להתעלם ממנו.

באמצעות האפליקציה הייחודית שכל לקוחותינו נהנים ממנה, גם אתם תוכלו לשמור את הלקוחות קרובים אליכם עם שירות המאפשר שיתוף אוטומטי של כרטיס הביקור הדיגיטלי בכל שיחה שלא נענתה, לאחר שיחת מכירה עם משקיע פוטנציאלי, שיחת התעניינות עם לקוח חדש וכל הזדמנות אחרת שתחליטו בעצמכם.

לא בטוחים אם אתם צריכים כרטיס ביקור דיגיטלי? דברו איתנו ונשמח ביחד להתאים עבורכם את הטוב ביותר.

השאירו פרטים והתקדמו לכרטיס הביקור הדיגיטלי של Get-Marketing

מאמרים נוספים:

איך עושים רשימת תפוצה בוואטסאפ

איך עושים רשימת תפוצה בוואטסאפ | שיווק בוואטסאפ

על חגים, רשימת תפוצה, שיווק בוואטסאפ ומה שביניהם: כבעלי עסקים חובה עלינו לשמור על קשר בסיסי עם הלקוחות. הקשר הזה מזכיר להם שאנחנו קיימים, ודרכו אנו יוצרים הזדמנויות חדשות. ראש השנה וחגי תשרי בפתח הם הזדמנות מעולה ליצירת קשר עם הלקוחות, העוקבים שלנו ברשתות החברתיות

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ לכל אחד – מה זה? המדריך המלא

הקדמה ותוכן העניינים: בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים משתמשים בכרטיס ביקור דיגיטלי ועדיין, לא כולם יודעים במה מדובר, למה הוא נועד ולמה אנחנו צריכים אחד כזה בכלל. במאמר הבא נסביר: מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי? מה ההבדל בין כרטיס ביקור דיגיטלי לאתר? מה יתרונות של

כרטיס ביקור דיגיטלי, מיניסייט ואתר אינטרנט: יתרונות וחסרונות של כל אחד

הקדמה: נוכחות דיגיטלית היא כבר מזמן לא עניין של מותרות. בעידן שבו יותר ויותר עסקים מעבירים את הפעילות שלהם לרשת, ומבצעים מכירות אונליין, נכס דיגיטלי שמאפשר ללקוחות פוטנציאלים לבצע אינטראקציה עם בית העסק הוא בבחינת חובה. אלא שבשנים האחרונות ניתן למצוא ברחבי הרשת סוגים שונים

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing. כלי שיווק חיוני לכל עסק!

don't call us.
we will coconut
you

organic pop up market store is heading your way​

Send this to a friend