הבלוג של גט מרקטינג - כרטיס ביקור דיגיטלי

עיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי – ללא פשרות

שיתוף

עיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי – ללא פשרות

מהלכים שיווקיים הם חלק בלתי נפרד ממינוף של עסק קטן או גדול, וככל שמדובר על מהלכים חדשניים ומתקדמים יותר – כך הדרך להצלחה שיווקית יעילה יותר. אין זה סוד כי העולם המודרני מתקדם בצעדי ענק לעבר עולם הדיגיטל, ולכן כיום הכל מתרחש בין הקירות הווירטואליים של רשת האינטרנט.

חנויות פיזיות עוברות להיות מקוונות ונגישות לגולשים בכל מקום ובכל זמן, עסקים המעניקים שירות פרונטלי וקבלת קהל מאפשרים לבצע זאת גם אונליין ללא צורך לצאת מהבית, ואפילו ביקור אצל הרופא יכול להיעשות באופן דיגיטלי ופשוט ביותר.

בין מגוון האפשרויות הדיגיטליות הקיימות היום, הרי זה מתבקש שגם כרטיסי הביקור המודפסים יהפכו להיות נגישים ואפקטיביים יותר עבור לקוחות, משקיעים, ספקים וכל גורם אחר הזקוק למידע זמין ורלוונטי עבור עסק כזה או אחר.

למה כדאי לעבור לכרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיסי ביקור היוו מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מעסקים המכבדים את עצמם, ובאמצעותם ניתן היה לערוך מעין היכרות ראשונית בין העסק מול לקוח/ /משקיע / /ספק פוטנציאלי, או להעניק ערוץ ישיר ליצירת קשר בכל הזדמנות ולמעשה לומר ללא מילים "אנו כאן בשבילך".

החיסרון הבולט של כרטיס ביקור הוא בכרטיס הנייר המודפס, כיוון שזהו מוצר שנועד לשימוש חד פעמי ועלול להישכח, להיאבד או להתבלות וכך עלול להיות גם גורלו של העסק המופיע על גבי הכרטיס.

זוהי הסיבה מדוע כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הפתרון הטוב יותר לכל עסק. מדובר על כרטיס ביקור סטנדרטי הניתן לצפייה באופן פשוט ונוח מכל מכשיר דיגיטלי, כך שהוא זמין בכל מקום ובכל זמן.

עיצוב לוגו וכרטיס ביקור לרותי שריד | עורכת דין

עיצוב ייחודי ללא פשרות

על מנת שכרטיס הביקור הדיגיטלי יהיה אפקטיבי עבור העסק, יש להקפיד על כרטיס מעוצב וייחודי המעביר את הרושם הנכון כלפי הלקוחות המחזיקים בו. כרטיס ביקור דיגיטלי זמין לצפייה באמצעות רשת האינטרנט, דבר המאפשר לעצב כרטיס ביקור באופן ייחודי וללא פשרות כדי ליצור את האפקט המתאים התואם לאופיו של העסק.

חוויית שימוש יוצאת דופן

בשונה מכרטיס ביקור מודפס, כרטיס ביקור דיגיטלי נועד להעניק חוויית שימוש אחרת למחזיקים בו – ולכן באמצעות אפיון ובנייה מקצועית של כרטיס הביקור, ניתן לבצע מגוון פעולות אפקטיביות כמו יצירת קשר טלפוני בלחיצת כפתור בלבד, שליחת הודעת טקסט, ניווט מהיר לחנות, צפייה בגלריית תמונות, קבלת מידע נוסף ומורחב על העסק ועוד פעולות שימושיות אחרות.

עיצוב לוגו וכרטיס ביקור לגיא גורן | יועץ פיננסי

get-marketing.co.il - 3 נכסים דיגיטליים במוצר אחד

חברתנו מתמחה באפיון, בנייה ועיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי למגוון עסקים וחברות, בהתאמה אישית ובעיצוב יוקרתי וללא פשרות. כדי שלקוחותינו יוכלו לייעל את התהליכים השיווקיים בעסק, פיתחנו עבורם כרטיס ביקור דיגיטלי המשלב מיניסייט לעסק ודף נחיתה שכל אחד מהם מציג את ייחודיותו של העסק וממקסם את חוויית המשתמש של לקוחותיו.

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן