עיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי – ללא פשרות

עיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי – ללא פשרות

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

מהלכים שיווקיים הם חלק בלתי נפרד ממינוף של עסק קטן או גדול, וככל שמדובר על מהלכים חדשניים ומתקדמים יותר – כך הדרך להצלחה שיווקית יעילה יותר. אין זה סוד כי העולם המודרני מתקדם בצעדי ענק לעבר עולם הדיגיטל, ולכן כיום הכל מתרחש בין הקירות הווירטואליים של רשת האינטרנט.

חנויות פיזיות עוברות להיות מקוונות ונגישות לגולשים בכל מקום ובכל זמן, עסקים המעניקים שירות פרונטלי וקבלת קהל מאפשרים לבצע זאת גם אונליין ללא צורך לצאת מהבית, ואפילו ביקור אצל הרופא יכול להיעשות באופן דיגיטלי ופשוט ביותר.

בין מגוון האפשרויות הדיגיטליות הקיימות היום, הרי זה מתבקש שגם כרטיסי הביקור המודפסים יהפכו להיות נגישים ואפקטיביים יותר עבור לקוחות, משקיעים, ספקים וכל גורם אחר הזקוק למידע זמין ורלוונטי עבור עסק כזה או אחר.

למה כדאי לעבור לכרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיסי ביקור היוו מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מעסקים המכבדים את עצמם, ובאמצעותם ניתן היה לערוך מעין היכרות ראשונית בין העסק מול לקוח/ /משקיע / /ספק פוטנציאלי, או להעניק ערוץ ישיר ליצירת קשר בכל הזדמנות ולמעשה לומר ללא מילים "אנו כאן בשבילך".

החיסרון הבולט של כרטיס ביקור הוא בכרטיס הנייר המודפס, כיוון שזהו מוצר שנועד לשימוש חד פעמי ועלול להישכח, להיאבד או להתבלות וכך עלול להיות גם גורלו של העסק המופיע על גבי הכרטיס.

זוהי הסיבה מדוע כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הפתרון הטוב יותר לכל עסק. מדובר על כרטיס ביקור סטנדרטי הניתן לצפייה באופן פשוט ונוח מכל מכשיר דיגיטלי, כך שהוא זמין בכל מקום ובכל זמן.

עיצוב ייחודי ללא פשרות

על מנת שכרטיס הביקור הדיגיטלי יהיה אפקטיבי עבור העסק, יש להקפיד על כרטיס מעוצב וייחודי המעביר את הרושם הנכון כלפי הלקוחות המחזיקים בו. כרטיס ביקור דיגיטלי זמין לצפייה באמצעות רשת האינטרנט, דבר המאפשר לעצב כרטיס ביקור באופן ייחודי וללא פשרות כדי ליצור את האפקט המתאים התואם לאופיו של העסק.

חוויית שימוש יוצאת דופן

בשונה מכרטיס ביקור מודפס, כרטיס ביקור דיגיטלי נועד להעניק חוויית שימוש אחרת למחזיקים בו – ולכן באמצעות אפיון ובנייה מקצועית של כרטיס הביקור, ניתן לבצע מגוון פעולות אפקטיביות כמו יצירת קשר טלפוני בלחיצת כפתור בלבד, שליחת הודעת טקסט, ניווט מהיר לחנות, צפייה בגלריית תמונות, קבלת מידע נוסף ומורחב על העסק ועוד פעולות שימושיות אחרות.

get-marketing.co.il - 3 נכסים דיגיטליים במוצר אחד

חברתנו מתמחה באפיון, בנייה ועיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי למגוון עסקים וחברות, בהתאמה אישית ובעיצוב יוקרתי וללא פשרות. כדי שלקוחותינו יוכלו לייעל את התהליכים השיווקיים בעסק, פיתחנו עבורם כרטיס ביקור דיגיטלי המשלב מיניסייט לעסק ודף נחיתה שכל אחד מהם מציג את ייחודיותו של העסק וממקסם את חוויית המשתמש של לקוחותיו.

לפרטים והצעת מחיר

מאמרים נוספים:

ביקורות והמלצות

כך תהפכו לקוחות מרוצים לשיווק מושלם – ובחינם

עסקים צומחים באמצעות לקוחות מרוצים אולי יצא לכם לשמוע את הביטוי "תוכן הוא המלך". תוכן הוא אלמנט חשוב מאוד, אבל ייצור תכנים יכול להיות דבר לא פשוט כי הוא מצריך מאיתנו לשבת ולכתוב טקסטים, דבר שרוב האנשים לא אוהבים לעשות. ישנם כל מיני סוגי תכנים

כרטיס ביקור ליועץ נדל"ן

כרטיס ביקור ליועץ נדל"ן ומשרדי תיווך

כרטיס ביקור ליועץ נדל"ן או משרד תיווך הביקוש הגובר בשנים האחרונות לנדל"ן, הן למטרות מגורים והן למטרות השקעה, הפכו את יועצי הנדל"ן ומשרדי התיווך למבוקשים במיוחד. במקרים רבים, למשל כאשר המשקיעים הינם אנשים עסוקים ואין להם פנאי לסקור כל הזדמנות לרכישה, וכאשר רוכשים פוטנציאליים אינם

הודעה אוטומטית בוואטסאפ

שליחת הודעה אוטומטית בוואטסאפ – שיווק גאוני לעסקים

הקדמה ותוכן העניינים: במאמר הבא נסביר: מה זה שליחת הודעה אוטומטית בוואטסאפ ומה אפשר לעשות עם זה איך אפליקציית Send It עובדת למה חשוב לשלוח הודעה ללקוח לאחר השיחה למה דווקא בוואטסאפ למי Send It מתאימה שליחת הודעה אוטומטית בוואטסאפ לעורכי דין, סוכני ביטוח ורואי

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Get Marketing. כלי שיווק חיוני לכל עסק!

 © 2021 Get Marketing. All Rights Reserved.

Send this to a friend