הבלוג של גט מרקטינג - כרטיס ביקור דיגיטלי

אתם עוסקים במקצועות הבאים? כרטיס ביקור דיגיטלי הוא MUST!

שיתוף

כרטיס ביקור דיגיטלי לבעלי מקצוע

שיחת היכרות-מכירה ארוכה בטלפון? ברור שלא! את כל הפרטים שעד כה נידבתם למתעניינים, יוכל לנדב עבורכם כרטיס ביקור דיגיטלי: הניסיון המקצועי, סוגי השירותים, הקהלים מולם אתם עובדים, תיק העבודות שלכם ועוד. כרטיס ביקור דיגיטלי תורם ליצירת דימוי חיובי, מעצים את הנוכחות שלכם ברשת ומאפשר לכם להתגאות בעשייה שלכם (ומי כמוכם יודע שיש ועוד איך במה להתגאות!). אז מה דעתכם לעשות צעד אחד (ומשמעותי) קדימה? 

אתם עוסקים במקצועות הבאים? כרטיס ביקור דיגיטלי הוא MUST!

החמישייה הפותחת: לאילו בעלי עסקים כדאי להפיק כרטיס ביקור דיגיטלי?

אין בעל מקצוע ועסק שיש לו "פטור" מהפקת כרטיס ביקור, אך ישנם אלו שהכרטיס הוא בגדר MUST אצלם. החמישייה הפותחת – כאן לפניכם:

  • צלמים – זכיתם לעסוק במקצוע הפוטוגני ביותר! עם זאת, מה עשיתם על מנת שגם העשייה שלכם תואר באור מחמיא? כרטיס ביקור דיגיטלי יאפשר לכם לשתף מידע, וללקוחות המתעניינים בשירות הצילום שלכם – לצרוך אותו. אל הכרטיס תוכלו לצרף כמה מילים אודותיכם, תמונות מאירועים פרטיים ועסקיים, פרטי התקשרות וקישורים לרשתות החברתיות. 
  • שפים – המסעדות אמנם פתוחות, אך "הרעב" של אנשים לארוחת שף פרטית מעולם לא היה גדול יותר. באירועים מיוחדים, ולא רק בהם, ישנה השתוקקות לארוחת שף מפוארת, אקסקלוסיבית וחווייתית. ואתם? יכולים לספק אותה למשתוקקים! מי כמוכם יודע כי גם "העיניים אוכלות", ובכרטיס הביקור הדיגיטלי ניתנת לכם האפשרות לשתף תמונות מעוררות תיאבון שיניעו את המתעניינים לפעולה. 
  • יועצות משפחה – אין מישהו שנולד הורה, אך כולם יכולים ללמוד איך להיות הורים. המון זוגות צעירים (ולא רק הם) מחפשים אחר יועצת משפחתית שתלווה, תדריך ותכוון אותם. לפני שהם יוזמים פנייה, ההורים הטריים מבקשים ללמוד על גישת הייעוץ, להתרשם מהניסיון המקצועי וגם לקרוא חוות דעת. את כל המידע הזה ניתן יהיה למצוא בכרטיס הביקור הדיגיטלי – האינפורמטיבי והמעוצב.
  • מאמני כושר אישיים – "אני כבר שולח לך את הפרטים המלאים עליי" – כך תוכלו לסיים את הפנייה הטלפונית אליכם, ולהתחיל מסע מכירה איכותי ויעיל. אנשים המעוניינים להתאמן בגישת אחד על אחד, מוכנים להשקיע כסף אך מצפים לתמורה ראויה. ולכן, הם בודקים הצעות אצל מספר מאמנים ומשווים ביניהם. עם כרטיס ביקור דיגיטלי, אין ספק כי תשאירו רושם ראשוני חיובי.
אתם עוסקים במקצועות הבאים? כרטיס ביקור דיגיטלי הוא MUST!

עד היום רק שלחו אליכם כרטיסי ביקור דיגיטליים? בקרוב, תוכלו אתם לשלוח כרטיס ביקור דיגיטלי וליהנות משפע יתרונותיו! לפרטים נוספים, התקשרו – 052-399-8588

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן