הבלוג של גט מרקטינג - כרטיס ביקור דיגיטלי

הכנת כרטיס ביקור דיגיטלי – מדוע היא צריכה לעניין אתכם?

שיתוף

בעלי עסקים, האם הסיטואציה הבאה נשמעת לכם מוכרת? הגעתם לכנס מקצועי-עסקי ופגשתם בו איש מפתח שהתעניין בעשייה שלכם. לאחר ה-small talk הקולח שהתארך, הוא ביקש לשמור אתכם על קשר ולקבוע פגישה עסקית מסודרת. בשלב זה, ביקשתם מאותו אדם מכובד שישמור את מספר הטלפון שלכם במכשיר שלו. מיד הרגשתם כי האדם שעמד מולכם מעט נרתע מהצעתכם, ולהפתעתכם – הוא גם לא שב אליכם כפי שהבטיח.

אתם אולי הופתעתם, אך אנחנו? לא ממש. רושם ראשוני טוב קל מאד ליצור, אך קשה מאד לשנות. אל מפגשים עם לקוחות פוטנציאליים ואנשי מפתח, חשוב שתצטיידו במוצר חובה: כרטיס ביקור דיגיטלי! הכרטיס שיאוחסן במכשיר החכם שלכם ואותו תוכלו להפיץ ללא הגבלה, יתרום למיתוג שלכם, למוניטין שלכם וליצירת קשרים משמעותיים!

עיצוב לוגו וכרטיס ביקור לאמילי ריבק | אדריכלית ומעצבת פנים

הכנת כרטיס ביקור דיגיטלי – היתרונות הבולטים

ממש כמו עם כרטיסי הביקור הפיסיים (כן, אלו המודפסים שכבר נדיר מאד לראות אותם), כרטיסי ביקור דיגיטליים כוללים את פרטי העסק המלאים: שם, לוגו ופרטי התקשרות. אם כן, מהו ההבדל העיקרי ביניהם? הכרטיס הדיגיטלי מאפשר במגע אצבע מעבר אל אתר הבית, עמוד הפייסבוק, הווצאפ וכיוצא בזה. לפניכם, יתרונות נוספים המצדיקים את השדרוג המתבקש – מכרטיסים מודפסים לכרטיסי ביקור דיגיטליים:

  • שולחים כרטיס ביקור, לא מוסרים כרטיס ביקור – האם מסירת כרטיס ביקור מותנית בהכרח במפגש פיסי? כמובן שלא! הכנת כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשרת לכם לשלוח את הכרטיס שלכם לעמיתים בארץ ובחו"ל – מכל מקום ובכל זמן, וכך לתחזק/לחדש/ליצור קשרים!
  • תמיד יהיה לכם כרטיס לחלק – הגעתם למפגש נטוורקינג וגיליתם ששכחתם את כרטיסי הביקור בבית? אולי בעבר קרה לכם כזה מקרה, אך זה לא יכול לקרות עם כרטיס ביקור דיגיטלי. את הכרטיס הדיגיטלי תוכלו להפיץ תמיד וללא הגבלה!
  • אסתטיקה גבוהה שלא נשחקת – באופן טבעי, כרטיסי ביקור מנייר עלולים להגיע למצב של בלאי (דהיית הצבע, מרקמו של הכרטיס הופך רך, הכרטיס עלול להיקרע וכן הלאה). כרטיסי ביקור דיגיטליים לעומת זאת, שומרים תמיד על נראות אסתטית גבוהה ומרשימה.

כרטיס ביקור VS אתר תדמית – מה ההבדל ביניהם?

ישנו פער עצום בין הכנת אתר תדמית או מיניסייט לעסק, ובין הכנת כרטיס ביקור דיגיטלי, כאשר כל אחד עונה על צורך אחר לחלוטין – גם שלכם וגם של המתעניין/לקוח:

  • כרטיס הביקור הדיגיטלי – הכרטיס הינו "לחיצת היד" הראשונה עם המתעניין בכם. הכרטיס תחום לעמוד אינטרנט אחד בלבד, שכולל בתוכו אך ורק פרטי התקשרות. המידע המתומצת והענייני, מאפשר התמצאות מהירה ונגישות קלה לנכסים הדיגיטליים השונים שלכם, מפקס את המתעניין על יצירת קשר ובעיקר: תורם למוניטין ומיתוג יוקרתי.
  • אתר תדמית – מבוסס על מספר רב של דפי אינטרנט, כאשר תכליתו לספק למתעניין מידע נרחב עליכם באמצעות עמודי אודות, מוצרים, פרויקטים נבחרים, סרטונים, תמונות וכיוצא בזה. אתר תדמית חיוני מאד לעסק, אך רלוונטי בשלבים מתקדמים יותר של התקשרות.

לפרטים נוספים אודות הכנת כרטיסי ביקור דיגיטליים עם GetMarketing, התקשרו – 052-3998588

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן