הבלוג של גט מרקטינג - כרטיס ביקור דיגיטלי

הגדלת חשיפה ברשתות חברתיות עם כרטיס ביקור דיגיטלי

שיתוף

הגדלת חשיפה ברשתות חברתיות עם כרטיס ביקור דיגיטלי

מחפשים מידע בנושא כרטיסי ביקור דיגיטליים? אתם במקום הנכון! מיד תבינו את מטרתם ואת כל יתרונותיהם.

הרשתות החברתיות הפכו להיות דבר שבשגרה עבור כלל הגולשים העושים שימוש ברשת. כמעט לכל אחד יש כיום פרופיל אישי ברשת חברתית כזו או אחרת, ולעיתים אף כמה פרופילים ברשתות שונות. הצורך להישאר מעודכן ורלוונטי תמיד עבור קהל הגולשים בעידן הדיגיטלי של היום, העלה בהתאם את הצורך של עסקים להיות נוכחים בכל אותן רשתות חברתיות – זאת כדי לשווק את עצמם בצורה אפקטיבית ומניבה.

פתיחת פרופיל עסקי מאפשרת גם לעסקים קטנים ונישתיים לקבל נוכחות ברשת, ולהיות חשופים ללקוחות חדשים ונגישים עבור לקוחות קיימים. כדי להגביר את החשיפה ברשת, ובפרט ברשתות החברתיות, כל עסק מוכרח שיהיה ברשותו כרטיס ביקור דיגיטלי.

אז מהו כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור מכיל את כל פרטי העסק באופן תמציתי כמו שם העסק, מספר טלפון ליצירת קשר, כתובת אימייל, כתובת פיזית ופרטים על נכסים דיגיטליים של החברה כמו אתר אינטרנט, פרופיל בפייסבוק ו/או אינסטגרם ועוד.

כאשר כל אלו מודפסים על גבי ריבוע קרטון קטן וקשיח, כמו כרטיסי הביקור הוותיקים שכולם מכירים, מחזיק הכרטיס אולי מקבל את המידע שהוא צריך – אך כיצד הוא יוכל לעשות בו שימוש? התשובה לכך טמונה בכרטיס ביקור דיגיטלי. כדי לחסוך זמן ולקבל מידע מקיף נוסף, כל פרטי העסק יהיו נגישים עבור 

לקוחות, קולגות, ספקים ומשקיעים בלחיצת כפתור אחת פשוטה.

כיצד כרטיס ביקור דיגיטלי מעצים את החשיפה ברשתות החברתיות?

כאמור, לחיצה אחת תוביל את מחזיקי כרטיס הביקור לאן שיחפצו – ולמעשה תעניק להם שירות יעיל ומהיר ללא כל מעורבות מצידכם, בעלי העסק. כיוון שפרופיל איכותי ומבוסס ברשתות חברתיות מהווה את אחד מהחוזקות של החברה, לקוחות רבים בוחנים את כדאיות העסק באמצעות כניסה אל הפרופיל העסקי באחת מהרשתות האלו וקריאת מידע וביקורות של משתמשים אחרים.

כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ יאפשר ללקוחות להגיע אל הפרופילים העסקיים הרלוונטיים בהקלקה אחת בלבד, ומבלי לבצע חיפוש ידני בין מיליוני המשתמשים הפעילים שקיימים ברשתות החברתיות. כך הם מקבלים את המענה הטוב ביותר, חוסכים זמן וכמובן לא מגיעים בטעות אל עסק מתחרה אחר.

הגדלת המרות של קמפיינים ברשת

נוסף להגדלת החשיפה ברשתות החברתיות, כרטיסי ביקור און ליין של חברת גט מרקטינג ישמש כפנים של החברה בכל רחבי הרשת, זאת הודות לפיתוח מיניסייט לעסקים, המשלב כרטיס ביקור יוקרתי ואתר תדמית מקצועי.

בזכות פיתוח חדשני זה, בעלי עסקים יוכלו להקים קמפיינים פרסומיים ברחבי הרשת כמו קמפיין ממומן בפייסבוק, מודעה פרסומית בגוגל, כתבה שיווקית באאוטבריין או כל ערוץ פרסומי אחר המצריך דף נחיתה מושך ואטרקטיבי שיגדיל את ביצוע ההמרות וימתג את העסק כמוביל ומקצועי.

לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
לפרטים ולהצעת מחיר
השאירו פרטים ויועצי השיווק שלנו יחזרו אליכם
דילוג לתוכן